Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek a nyelv piercing...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek a nyelv piercing mennyire jön be a csajoknál?Szeretitek?

Figyelt kérdés

Bejön nektek úgy kinézetre?

Meg smárolás vagy sz*pásnál van különbség szerintetek?:)

Van akit zavar vagy sokkal jobb érzés pl cuminál?:)

Vélemény?Tapasztalatok?

Nemrég csináltattam magamnak szóval érdekelne:)

Amúgy ez a normál golyós fajta pc:)


márc. 29. 15:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igazából minek?

Ez a stílusod egyik hozzávalója?


Az emberek mind azt hiszik, hogy másokat érdekel egy tetkó vagy piercing..de igazából senkit nem izgat.

márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy barátnőm akinek nyelv pc-je lett, nem voltam ellene, mert én is kíváncsi voltam rá, de aztán mindkettőnk számára kiderült, hogy semmi értelme nincsen. Igazából csak útban van állandóan. Nem tudtunk olyan vadul smárolni mint előtte, mindig szerettem játszadozni a nyelvével, amit ő is imádott, de nem tudtam, mert féltem hogy véletlenül kitépem ha nagyon egymásba merülünk. Folyton bele ütközött az én fogaimba is és utáltam azt az érzést. Részemről nem vált be, és egy idő után részéről sem mert nem tudtam magam úgy el engedni amit imádott. Plusz szét b@ssza a fogzománcot is, mivel rengetegszer bele ütközik a fogaid belső felébe, amiről tudomást sem veszel, mert egy idő után hozzá szoksz, és észrevétlenül darálja a fogaidat. A szájhigiéniának meg végképp nem tesz jót. A nyelven a kajálás miatt rengeteg baktérium meg telepszik fogmosás ellenére is, és egy ilyen környezetben nem vagány hogy ott van egy fémdarab a nyelvedben, akkor sem ha orvosi fém, már ha orvosi fém☝️. Vagányul néz ki egyébként, meg vicces amikor egy csajszi játszadozik vele, de ennyi, hosszú távon igazából csak kín, és útban van. Szerintem nem kapsz annyi extrát tőle mint amennyi baj van vele hogy meg érje.
márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Voltam már együtt olyan nővel. Semmi extra. Csak a tudat, hogy van nyelvpiercingje, teszi izgalmasabbá pl. az orált. De nem nyújt plusz élvezetet.
márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem jön be. Csóknál zavart, hogy ott az a bigyó. Később újra találkozam vele, akkor meg be volt neki gyulladva. Feleslegesen utaztam 150 km-t.
márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejött nagyon :DD mivel én is extrémebben nézek ki voltam már együtt több ilyen lánnyal,és én nagyon élveztem :DD volt egy aki kifejezetten használta,és 10/10 volt vele :DD ha érdekel írj rám,és elmesélem :d 27f
márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!