Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet rosszul nyalni a nőt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rosszul nyalni a nőt, illetve rosszul szopni a férfit?

Figyelt kérdés
Ha rossz mind a kettő nemnek, mitől rossz a nyalás illetve a szopás? Mit csinálnak rosszul?

márc. 29. 18:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Nyalás nekem akkor rossz, ha nem azon a ponton és nem olyan tempóban csinálja, ahogy szeretem.

Szopás meg gondolom a fogazástól lehet rossz, vagy az egyenetlen tempótól, nem elég nyállal csinálja vagy ilyesmi.

márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Igen
márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Úgy nyalnak, ahogy a farkaskutya lefetyeli a vizet. Gyorsan és épp csak nyelvet odaérintve. Nekem lassan kell, jól rányomva, következetesen egy tempóban, egy irányba. Ha gyakran változtat, elmegy a hangulatom, mert az nem visz közelebb a végeredményhez. Plusz egy ujjal bent is lehet, még jobb úgy, ha ingerel.
márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
#3 igen nekem is az kell, hogy egy tempóban, egy ponton csinálja végig, akkor hamar elmegyek, de ha összevissza csinálja és nem nyomja rá a nyelvét, akkor esélytelen, hogy elélvezzek :D
márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%

#3 #4

de remélem ezt mondjátok is a pasinak, és nem csak elvárjátok, hogy magától kitalálja, hogy nektek hogy jó...

márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
#5 Nem mondom. Nem vagyok tanítónéni vagy bölcsis dajka, hogy instrukciókat adjak. Csinálja, én pedig adok visszajelzést. De nem magyarázok, mert az ilyen pasiktól, akinek magyarázni kell, be se nedvesedtem soha.
márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Van aki élvezettel nyal és tud is, de van az a minél előbb túl lenni rajta, akik sértésnek veszik, ha a partnere nem élvezi
márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Persze, az ilyen bármikor lehet rossz.
márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hát, csak nem illik. Engem szoptak már rosszul. Illetve mondták már hogy nem mindenki nyal úgy hogy azt élvezni (vagy elélvezni tőle) lehessen.
márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%

#6

a tanítónéni és a "hogy jó neked között" van némi különbség, még ha ezt te nem is érzed; az ilyenek tartják olyan nagyra magukat, aztán ha a pasi nem találja ki a gondolatait, akkor persze ő a hibás...a szád nem csak arra való, hogy bevedd!

márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!