Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok sem szex mániás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok sem szex mániás, sem perverz nő,és párkapcsolatban élek. Ennek ellenére nincs olyan éjszaka,hogy ne lenne erotika az álmaimban ( a legtöbbre emlékszem is). Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ez már nagyjából,olyan 12-3 éves korom óta megvan, már akkor is úgy voltak álmaim,hogy mindegyikben volt erotikus motívum,szex és pajzánabb dolgok. Sokat gondolkoztam a napokban,hogy ez vajon mitől alakulhatott ki,vagy miért van? Nem kérek privátot,ha lehet.
márc. 29. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valami családi/gyerekkori eredete is, de simán csak magasabb libidó. Sok oka lehet, kontextus és részletek híján nehéz okosat mondani erre.

Hány éves vagy?

márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amúgy tök természetes dolog, hogy vannak ilyen álmaid. Ez változó intenzivitással elő szokott fordulni egyébként az embereknél.


Inkább örülj, hogy valami kellemesről álmodsz. Nekem, hogyha emlékszem az álmaimra akkor többnyire beteges összevisszaság, valóságtól teljesen kiszakadt dolgok és sokszor rémálmaim vannak.. vagy hát úgy rém, hogy felriadok tőle vagy rossz kedvem lesz, ha felébredek.


Nyilván a vágyak és a lelki állapot valamilyen szinten ha nem is tudatosan befolyásolja az álmainkat, de a konkrét okra szerintem max terápiával lehetne rájönni.

márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem,épp hogy az életben nincs magas libidóm.Nagyon ritkán kívánom a szexet. Ezért nem értem
márc. 29. 23:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem kaptál véletlenül olyan nevelést, amiben szerepet játszott a vallás vagy az "erkölcs" és esetleg elszenvedtél pár traumát, hogy a szexuális vágyak bűnös dolgok?


Lehet hülye vagyok, csak tapogatózom.. szóval nem ért semmi olyan ami miatt tudat alatt elnyomnád magadban a vágyat vagy úgy éreznéd, hogy nem szabad? Álmaidban meg ugye felszínre törnek.

márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az elnyomott vágyak.
márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

A kielégüléssel hogy állsz? Szokott orgazmusod lenni a pasidtól? Esetleg hüvelyileg..?


Tippelek: nem szokott, és csiklós is csak ritkán

márc. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi nem lehet,hogy tenyleg a neveltetesbe van a hiba?
márc. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Üzenet a felsőbb hatalmaktól, hogy velem kéne szexelned.
márc. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Abszolút normális. Mindenesetre el kéne gondolkodnod azon, hogy vajon mindent megkapsz e a szexben, vagy nincsenek e olyan rejtett vágyaid, amiről jómagad sem tudsz még.
márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát inkább ez mint a sok frusztrált ember rémálmokban megjelenő szorongásai, sokan azért nem alszanak rendesen mert kattognak, ebből lesznek a test betegségei, szkerózis stb.


Én 37F minden ébredés, félálomban erotikus fantázia megy már olyan kanos vagyok egész nap, hogy csak a pillanatot várom mikor dughatok.

márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!