Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim! Mi az oka annak ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Mi az oka annak ha TI nem akartok többet egy férfitól, a szimpla szexnél ? többi lent

Figyelt kérdés
Férfiaknál egyértelműbb a szexualitás...meglátjuk a hölgyet,tetszik és már több indok nem igazan kell. Viszont,abból kiindulva ,hogy Ti érzelmesebbek vagytok és kapcsolat orientáltabbak (nagy többségről beszélek),miért van az ,hogy egy jóképű,vicces,helyes stbstb. férfitól (akivel még a szex is jó volt) nem szeretnétek többet,csak azt az 1 alkalmat ? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre,tapasztalatokra.Szeretném megérteni.Lehet annyiban nem is különbözünk egymástól,mondjatok érveket ellenne vagy mellette. Illetve ,mennyi ismerettség kell hogy"igent" mondjatok a szexre ? Mik azok a megfelelési pontok ? Köszönöm szépen előre!

márc. 30. 10:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem úgy mentem neki egy alkalminak vagy szexkapcsolatnak, hogy “hát nem szimpi a csávó meg annyira nem is jön be, de egynek jó lesz”, akiről ez a véleményem, azzal egyszer sem akarok szexelni, miért akarnék…ez nagyon alja mentalitás, ilyet szerintem csak olyan emberek csinálnak, akik örülnek, ha kétévente összejön nekik valami.


Alkalmim nekem pl. buliból volt, de az is csak olyannal, aki bejött és szimpi volt, tehát akár randizgatás, kapcsolat is lehetett volna a dologból, csak akkor épp lehet nem vágytam rá. Szexkapcsolat meg olyanokkal alakult ki, akik szintén bejöttek, szimpik voltak, lett ismétlés a szexből, de ahogy jobban megismertem őket, úgy jöttem rá, hogy xy okból nem akarnék velük járni. De a szex ettől még lehet jó :D

márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1 es köszönöm!

Megfogtad a lényeget :) pont ez lenne kérdés,"csak akkor épp lehet nem vágytam rá"," xy okból nem akarnék " Hogy pontosan mik ezek az indokok nálatok Nőknél,ami miatt nem? :) akár fiatalon ,akár idősebben

márc. 30. 10:51
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az az oka, hogy nem vagy elég jó. Emberileg vagy máshogy. De csak tippelek, férfi vagyok. Hidd el ez így még mindig jobb, mintha fordítva lenne és belédszerelmesedne a barátod (akivel vannak extrák)
márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Így tűnik a kérdezőt valaki lepattintotta.



Lehetséges nem volt jó a szex, én ezt az okot tudom mondani. Azzal meg én sem kezdenék kapcsolatot, aki nem elégít ki engem, bár én nem szoktam kalandozni. 😅

márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
#2 nálam ilyen okok pl ha 25-30 felett még mindig állandóan bulizgat, piál, drogozik, ha nem szereti az állatokat (mert van kutyám), ha nem egyezik nagyjából az értékrendünk, ha túl rideg, érzelemmentesnek látom…mert hát ha te szeretnél a lánnyal többet egy kalandnál, akkor mutasd ki, hogy komolyabban is érdekel, hívd el programokra, ne csak szexelni, érdeklődj az élete felől, puszilgasd stb, egy érzelmi analfabétával nyilván nem lenne több köztünk szexnél. Szóval nagyvonalakban ilyen dolgok miatt.
márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Még csak annyit, hogy miért nem vágytok egy adott pillanatban/időszakban párkapcsolatra ? nyilván lehet háttérben csalódás,vagy valami nagy project ami rengeteg időt emészt fel. Mik lehetnek még ,ami miatt csak szexpartnert kerestek néha ? nem pedig társat...Női szempontból érdekelne a meglátásotok :)

márc. 30. 11:25
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
6. Hát mert nem feleltél meg neki.. :(
márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 személy szerint azért, mert szeretek szingli lenni. De ettől függetlenül ha valaki nagyon megfog, akkor vele simán járnék. Nincs olyan, hogy “hú nagyon bejössz, kedvellek, a szex is jó, de inkább maradok egyedül”.
márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

7 es.

Na ok,de akkor meg a szexben miért volt benne a hölgy ? :D ezek alapján nem tér el a hozzáállás a nők és férfiak között. Lényegében értelmét veszti az,hogy a nők érzelmesebbek és többet akarnak. Kizárólag szxuális értelemben mondom most.

márc. 30. 11:55
 10/17 A kérdező kommentje:

8 as

És miért szeretsz szingli lenni ? :D akár egy időszakban vagy akár amúgy

márc. 30. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!