Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak,nálatok mi a különbség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,nálatok mi a különbség ha szerelemből szeretkeztek vagy érzelmek nélkül? Miben nyilvánul meg a különbség az együttlét során?

Figyelt kérdés
márc. 30. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szerelemből, sem érzelmek nélkül nem tudok.


Nálam a komolyabb kapcsolatban szex és a lazább szex van.


A különbség igazából annyi, hogy hosszabb távon milyen terveim vannak a csajjal, de szex közben ugyanaz a felhozatal: a közös vágyak megélése, akár határok feszegetése, lehetőleg a csaj is élvezzen el legalább egyszer.


Vannak speciálisabb vágyaim, ha passzolunk a partnerrel, akkor elég jó lehet a végkimenetel, ha nem, akkor meg nincs értelme belevágni.

márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzelem van benne, az még lelkileg is feltölt. Az érzelmek nélküli is izgató, de az csak szex.
márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelemből van akkor érzékibb a dolog jobban odafigyelek a páromra, néha talán magam elé is helyezem azt, h neki jó legyen. Érzelmek nélkülinél azt tartom szem előtt, h nekem jó legyen és ami a fejemben van megvalósítsam, figyelve azért arra, h ha esetleg szeretnék más alkalommal is vele lenni, neki se legyen rossz, de alapvetően különbözik a két stílus
márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért "szerelem" és az " érzelmek nélkül" között van még pár árnyalat. Majd megtudod, ha elveszted a szüzességed
márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legfőbb különbség az, hogy teljesen érzelmek nélkül nem szexelek, mert nem akarok.
márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban figyelek a partneremre. Érzelem nélkül is tud jó, sőt nagyon jó lenni, de ha szerelmes vagyok, akkor az sokkal kielégítőbb valahogy még akkor is, ha esetleg nem is annyira ügyes az adott lány mint egy alkalmi kiscsaj.
márc. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén belegondolva nincs túl sok különbség. Most komoly kapcsolatom van évek óta, szerelmesek vagyunk, főleg az elején azok voltunk, előtte pedig több tartósabb szexkapcsolatom is volt. Odafigyeltem előtte mindig a szexkapcsolatoknál is, és az egyéjszakásoknál is. Annyi, hogy a szerelmemnél már tudom, mit szeret, mitől igazán jó neki, jobban odafigyelek az érzéseire, stb. De igazság szerint vele is inkább basszunk úgy keményebben, mert úgy szeretjük mindketten, nem a lágy romantikus szeretkezést. Az tény, hogy jobban kielégülök vele, mikor úgy igazán jót szexelünk, mint előtte a random csajokkal, azért számítanak az érzelmek ilyen szempontból.
márc. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!