Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak a szexben nyomulós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak a szexben nyomulós erőszakos nők?

Figyelt kérdés
Ez miben hogyan nyilvánul meg? Áldás vagy átok egy nyomulós, erőszakos, örökké csak szexelne típusú nő?

márc. 30. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Volt olyan első randim ahol a csaj konkrétan elkezdte a csókból a nyakamat csókolni a westend tetején, még a mozi előtt. Gondolhatod mennyire bírta hazáig. Közben távirányítós játékszer volt benne.


Nem volt erőszakos, csak "nyomulós", de a szex 2 emberre tartozik és nem az egész környezetre, így leállítottam. Amúgy egy szexi husis csaj volt, aki nagyon vágyott a szexre, törődésre és pár perverz dologra.

márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

#2:

A innen megismert vékony barátnőm elég perverz dolgokat művelt, az egyik már-már beteges dolgokat, akkor rájuk mit mondanál?

márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Szeretem ha vannak szolgáim😂😂😂
márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Szeretek aktív lenni a szexben, a pasi tudtára adni mit szeretnék. De azért erőszakos nem vagyok. Az a pasi dolga... finoman.
márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Igen, vannak. Ahogy a férfiak között is vannak visszafogottabb, érzéki szexet kedvelők. A nők sem egyformák, van aki az erőszakosabb szexet kedveli és tesz is érte.
márc. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Egyszer azon megy a hisztike, hogy nem akar szexlni elégszer, aztán ha akar, akkor meg az a baj...
márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!