Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baráti társaságotokból egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti társaságotokból egyik csaj ismerősötökkel belemennétek szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Kb egy éve közös baráti társaságba kerültük a csajjal, de már régebbóta ismerem, mert az egyik exe munkatársam volt. Tegnap bulizni voltunk, elég sokat ittunk és négyszemközt felajánlotta hogy néha összejárogatnánk. Azt tudja hogy nem akarok komoly kapcsolatot, mert nemrég ért véget a 3 évig tartó párkapcsolatom. Eléggé be voltam rúgva, így én se akartam, meg ő is mondta hogy majd akkor ha józan leszek. Bejön külsőleg, csak egyrészt 7 évvel idősebb nálam , másrészt nem tudom, ha mondjuk nem lenne jó a szex, akkor meg elég hülyén venné ki magát hogy minden hétvégén összefutunk. 24 F

márc. 30. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de azért az se mindegy melyik csajról van szó. Belső és külső sem mindegy. Nem, nekem még szexkapcsolatban se mindegy.
márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mész bele, akkor is lehet kellemetlen a találkozás a hétvégéken!

Ráadásul azon fogsz őrlődni, hogy vajon mi lett volna ha!?

Arról nem beszélve, hogy a puding próbája...

márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pesszimizmusod már az elején megölte a vágyat.
márc. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hagyd magad...
márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!