Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan pasi, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, aki nem tartja szexinek/izgatónak a tangát egy mondjuk teljesen átlagos kinézetű/fenekű nőn?

Figyelt kérdés

márc. 31. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Semmilyen fenekű nőn nem találom szexinek, se izgatónak. Akinek szép feneke van, annak majdnem mindegy milyen bugyi van rajta akkor is szép. Aki meg löttyedt, narancsos, dagi az tangában is ugyan az marad, csak még szánalmas is lesz.
márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Köszi 2-es 🤣

Kicsit bunkón fogalmaztam, de remélem legtöbben értik, hogy a tangamánia triggerelt

márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Nekem se jön be a tanga.
márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
kit érdekel, ha már látom úgy is leveszem!
márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 xKakashix ***** válasza:
Nem a csomagolás a lényeg hanem az ami alatta van.. nekem személy szerint a francia bugyi jobban bejön, de egy lapos popsin tökmindegy mi van, semmi sem fog jól állni rajta.
márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Én nem tarzom szexinek.
márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem 100% hidegen hagy a tanga, a harisnyakötő, mindenféle babydoll, műszempilla és ilyenek.


Nem erre indulok be, hanem a nőkre

márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a műszempilla?
márc. 31. 21:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Jajj kérdező értsd a lényeget 😉

Ha nem megy, adj telefonszámot aztán felhivlak. Elmagyarázom ott, de írni már fáradt vagyok

márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!