Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elvárt hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárt hogy egy férfi csupasz legyen lent? (Főleg 18-24 korosztály érdekelne)

Figyelt kérdés
Állítólag a lányok többsége szerint igénytelen és nem is akar utána semmit ha egy dzsungelt lát lent, a haverom azt mondta hogy 2 lány is faképnél hagyta ezért amikor meglátták azóta karban tartja. De létezne hogy ez ennyire fontos lett?

ápr. 1. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb csupaszon. :)
ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csupaszon nem szeretem a farkat. Az kisfiús. De nagy dzsungel sem szimi. Rövidre vágva :) Úgy a szuper
ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

tiszta ápolt legyen

nem érdekel h mennyire vágja vagy sem

ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A dzsungel tényleg taszító, de a csupasz sem a kedvencem. A legjobb a rövidre trimmelt :D
ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk igen a leg lényegesebb,hogy tiszta,ápolt legyen. De nekem inkább a csupasz mint a dzsungel. :)
ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a dzsungel tényleg taszító sok nőnek, de nem hinném hogy kizárólag a csupaszra buknak. Az igazság valahol a kettő között van: az ápolt, de szőrös állapot a legnépszerűbb.
ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tehát ha levágom kicsit akkor már oké
ápr. 1. 14:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Én pont a rövidre vágottat nem szeretem, mert nagyon szúr.
ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Végülis maradhat hosszú ha ápolt benyomást kelt
ápr. 1. 15:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Igazabol kerdes milyen a szorzet.

Ha alapban nagyon szoros vagy akkor baromi hulyen nez ki intim teruleten ha csupasz vagy.

Ha keves vekony szoke a szorzet akkor meghagyhato.


Nekem szinte alig van szorzetem a labamon, kezemen, alig van intimen is keves rovid es vilagos. Igy en meghagyom.

ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!