Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig fog fájni a behatolás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog fájni a behatolás? A pasinak elég vastag a farka. Behatoláskor mindig szúró fájdalmat érzek. Közben egész jó, de szex után ismét fáj a hüvelyem. Mit tegyek, mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Mert durván használja amatőr módon, és l.sz.rja hogy neked utána fáj, tudatosan!Neked meg szólnod Kellene, mert a méhszájad b.ssz. ami nem igazán egészséges!
ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem nyomja tövig. Nem a méhszájamnál fáj, hanem a hüvelyfalam behatoláskor meg utána. A behatolással van bajom. Már mondtam neki, hogy azt csinálja óvatosabban, vagy fokozatosan, de akkor meg az van, hogy lekonyul.
ápr. 1. 18:06
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
És? Akkor felállítod újra.
ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ettől lekonyul? Miért?

Én is van, hogy kérem a párom, hogy lassan, fokozatosan csinálja, de még sosem konyult le ettől. Persze utána mindig bedurvultunk.

A párodnak ennyire derogál a gyengédebb szex? Vagy hogy figyelni kell rád?

ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem nedvesedsz be eléggé.
ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Próbáljatok sikosítót használni. És előtte nyaljon élvezésig.
ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kellően nedves vagyok. Nem tud figyelmesen behatolni. Betolja és kész. Nem volt alkalom, hogy ne szisszentem volna fel. Ha ellenállásba ütközik, attól lekonyul neki. Vagy azonnal behatol vagy semmi. Orálisan nem csinálja.
ápr. 1. 18:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor, hogy izgat fel ha nem nyal? 6os vagyok.
ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerencséje van velem, könnyen izgalomba jövök. A behatolással vannak gondok, mert nagyon figyelmetlen. Hiába vagyok nedves, ő túl vastag. Igényelném, hogy finomabban, esetleg fokozatosan hatoljon be, de ő egyszerűen betolja. Ha meg jelzek neki, hogy finoman, attól lekonyul.
ápr. 1. 18:59
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért konyul le ha óvatosabban hatol be?

Akkor csak marad a síkosító.

ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!