Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire furcsa dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire furcsa dolog, hogy az izgat minél ügyetlenebben szop egy fiatalabb lány?

Figyelt kérdés
Ha fogaz és kicsit fáj, az még jobban, de közben meg szeretem vezetni, tanítani hogy csinálja. Természetesen a fiatalabb az már 18 felett értendő!

ápr. 2. 05:09
A kérdező szavazást indított:
Nemszeretek bajlódni, tanítgatni.
Türelmes, és megértő vagyok,, ezért nekem belefér.Ne érdekel csak szopjon.
Lány vagyok, még nem tanultam meg rendesen, jó lenne egy türelmes partnert találni.
Megtanultam, lány vagyok eddig azt mondták jól csinálom, de szerintem van még mit tanulnom.
Nemszeretek szopni, lány vagyok mert rossz élményem van emiatt.
Még nem szoptam lány vagyok de már izgat.
Nem szoptam lány vagyok, nem is izgat egyelőre.
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
engem is izgat
ápr. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Az én barátnőm elhitette velem hogy nem tud... Valósággal rágja.. Párszor megcsalt és dicsérték hogy milyen jó.. Nem értettem... Aztan egyszer részegen csinálta és tényleg a mestere...
ápr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
sz.pást tanítani a legjobb teso
ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondják jól csinálom

Amúgy pont erről szólna a szex is

Meg kell mondani ami nem jó és akkor lehet rajta változtatni

ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

“Párszor megcsalt és dicsérték hogy milyen jó”


Azért milyen jó lehet, mikor a haveri sörözésen dicsekszenek a haverok, hogy milyen jól szop a barátnőd…

ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5

Tuti kamu a kettes 😂

ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!