Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A gyakori maszturbálás eredmén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyakori maszturbálás eredményezheti, hogy szex közben nehezebben megyek el (34/F)?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 19:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És az baj?
ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Nincs összefüggés közte. Mindenki szakmányban veri (tinikorában meg pláne) mégsem okoz problémát az emberek többségénél amikor "éles" helyzetbe kerülnek. Annak, hogy lassabban durransz el meg inkább örülj, a fordítottja (gyorstüzelés) nagyobb baj lenne :D
ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de hallottam agglegényekről akik annyira hozzászoktak, hogy normális szex alatt nem vagy nagyon nehezen mentek el. De húsvétkor 10 mp alatt az arcára vertem az asszonynak annyira izgató volt, ilyen hamar 40 év alatt soha nem tudtam elmenni.
ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


Késői magömlés a betegség neve!


[link]

ápr. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!