Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető a valóságban is,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető a valóságban is, hogy 18-25 éves nők, vonzódnak szexuálisan 40-50 éves férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azt is, hogy észreveszik őket is.

ápr. 4. 21:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Ritkán
51 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Nővéremnek 23 évesen volt egy 41 éves pasija, de nem sokáig voltak együtt.
ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Van ilyen igen.
ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Ismerős körben 24 évesen szakitott a csaj a majdnem 50 éves pasijával, 6 év után.
ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Vannak ilyen nők, igen. Nem én, mert én a fiatal izmos srácokra izgulok, de vannak. 27N
ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Igen van ilyen. Az egyik ismerősöm 18 évesen ismerte meg az akkor 42 éves pasiját, már 25 éve élnek boldog házasságban.

Ettől a nők többsége a korosztályát v. annál kicsit idősebbet fogja prefereálni, de kinek a pap, kinek a papné. Persze nem mindegy hogy az a 40 éves pasi hogy néz ki... egy aputestű szürke kisegér, vagy egy sportos, magára adó, erős kisugárzású "jópasi". Fordítsd meg a kérdést, egy 20-on éves srác be tud indulni egy 40 éves dögös milfre? A többség simán.

ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Van, hogyne. Engem pl mindig az idősebbek vonzottak (15-20 év korkülönbség), a 4 hosszú (több évig tartó) kapcsolatomból 3 ilyen volt
ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

Pont 25 éves leszek ősszel.


Engem sosem vonzottak az idősebbek, főleg a sok beszólás és próbálkozás miatt.


Inkább a tüzes fiatalok, de sok nőnek biztosan bejönnek az idősebbek!

ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem például vonzanak az idősebb férfiak, igen. És nem az anyagiak miatt vagy mert apakomplexusom lenne. Nyilván ettől függetlenül a korosztályomban is találok olyat, aki vonzó számomra, de sokszor az idősebb férfiben látom meg igazán a "férfit", és az is imponáló számomra, hogy tapasztaltabbak (ez persze általánosítás, nyilván itt is ott is vannak kivételek).

27N

ápr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok a szerelmem 41, és tökéletesen működünk 17 éves korom óta, most jön az első babánk.
ápr. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Elképzelhető, de a legtöbben nem rájuk hajtunk.
ápr. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!