Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elkezdenék prostizni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezdenék prostizni, hogy végre számomra igazán vonzó nőkkel is lefeküdhessek, hogy tudnám legyőzni a bűntudatot?

Figyelt kérdés

Mármint, jó, hogy kap érte pénzt, de nem akarja a nő. Ez belőlem meg nagyon rossz érzést váltana ki.

Főleg gyakorlott prostizók véleménye érdekelne.



ápr. 5. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha bűntudatod van akkor ne csináld mert nem fog felállni a bré csak kidobod a pénzt az ablakon. Ez egy üzlet haver, megkapod amit szeretnél, a prosti is megkapja amire vágyik (a pénzedre), de ettől még legyél a k.rvával normális, ő is emberből van.
ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az alap, hogy normális lennék vele. De értem, akkor a bűntudatom úgyse múlva el, akkor meg végképp nincs értelme.
ápr. 5. 13:16
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ez minden szolgáltatásra igaz, a fodrász sem szeretetből vágja a hajad hanem mert fizetsz érte.
ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó, de hajat vágni nem olyan intim és megalázó, mint lefeküdni egy idegennel pénzért.
ápr. 5. 13:38
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki teljesen tökéletesen, akkor nincs ingyen punci. A nem hivatásos lányok is elvárják, hogy fizess, vegyél nekik ezt-azt, másképp nem fognak szexelni veled. Annyi a különbség, hogy ők még akkor sem biztos.
ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen. Így, ha vonzó nőt akarok fizetnem kell. De nem menne úgyse. Max nézegetem élőben azt jól van.
ápr. 5. 13:43
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondold el, még az orvos sem szeretetből gyógyít.
ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Nemcsak a vonzó nők, hanem a csúnya nők is csak a tökéletes külsejű férfiakhoz tudnak vonzódni. Akihez nem vonzódnak, azzal pedig csak pénzért, vagy legalábbis anyagi javakért szexelnek.
ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen megtapasztaltam, hogy átlagos külsővel nagyon nehéz ismerkedni. Olyannal meg akitől elolvadsz lehetetlen.

De a sexnél intimebb dolog nincs a világon szerintem. Azért nem lennék rá képes egy nővel, aki nem akarja, hiába fizetek bármennyit.

ápr. 5. 13:49
 10/16 anonim ***** válasza:

Ő választotta ezt

Neki pont a pénzed kell

ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!