Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dugni majdnem minden ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dugni majdnem minden ember azaz férfi tud, na de szeretkezni is?

Figyelt kérdés
Tudják mi a különbség, a kettő között?

ápr. 5. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Azt akarod mondani, hogy a nő nem ember?
ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Igen

Dugás hátulról, szeretkezés elolrol

ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Ahogy egy kettes írja.
ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván nem, viszont én is jobban szeretek dugni, mint szeretkezni, szóval nem lényeges. N
ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha megfelelő a motiváció sok mindenre képes az ember. Lehet az fáj neked, hogy veled sem szeretkezni, sem dugni nem akarnak?
ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Nincs rossz szex, csak kis farok. Kellően nagy szerszámmal minden nehézség áthidalható. Az enyém 18/4,5-es, falják a lányok 😋
ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

Dugni minden férfi tud, de a lányt kielégíteni többször is csak én. Amúgy se tudok elélvezni, hiába áll fel.


Legalább a lány boldog lenne és megadnék neki mindent érzelmileg testileg lelkileg. Érzelmeket, bújást, intimitást, kommunikációt, odafigyelést, bizalmat, tiszteletet, minőségi időt.

ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tud minden pasi dugni, csak nem mindegy hogy... élvezetes, vagy bénázva, vagy ész nélkül tolva. Pont úgy ahogy a nők sem egyformán sz.pnak, van amelyiknél hú ezt inkább hagyjuk, meg olyan is akinél arra kell koncentrálnod hogy el ne durranj idő előtt a furulyatudásától.
ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj ráám, gondolom, értelmes Nő lehetsz, én tudom..
ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A különbség az az, hogy előbbi esetén ki-be húzogatja az illető egészen addig, amíg elélvez, aztán ott hagyja a másik szerencsétlen parlagon, míg szeretkezés esetén mindketten kielégülnek és kölcsönösen odafigyelnek a másik igényeire. Na ezt kéne megtanulni mindenkinek.
ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!