Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim harangozik bennem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim harangozik bennem. Így nincs sok jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy azért mert túl nedves vagyok. De szerintem számomra kicsi a farka. Voltam már átlagos méretű pasikkal, de ők teljen kitöltöttek. Hozzájuk képest az ő farka úgy érzem harangozik bennem. Nem tudja a G pontomat stimulálni emiatt a saját kezemmel kell rásegítenem magamnak, hogy elélvezhessek.
ápr. 5. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mekkora a pasid mérete?
ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltatok különböző pózokat?
ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1-es nem mértem le. De elmondása szerint 15 cm. De szerintem nincs annyi.
ápr. 5. 18:24
 4/19 A kérdező kommentje:
2-es igen, de úgysem éreztem.
ápr. 5. 18:26
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

1-es vagyok

Nekem 15-16 cm és azt szokták mondani rá hogy egy jó átlagos, inkább az átlag felső határa. Meg kutyában így így van akinek túl mélyre megy.

Szóval a pasid kamuzik.

ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem kis farok, análbarát!
ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kamuzik, jó lehet az 12-nek... de régen, fiatal koromban volt dolgom olyan, állítólag szűz lánnyal, akiben csuklós busszal megfordultam volna. Olyan is volt, aki nagynak mondta, pedig max átlag felső határa...
ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%

"Nem tudja a G pontomat stimulálni"


Esélyes, hogy a G-pont nem is létezik. Ha pedig így van, senki sem tudja stimulálni. Budai Lotti erről (is) ír a Rizsporos hétköznapok című könyve 3. kötetében, ami a női szexualitás történetével foglalkozik.

És benne van a pakliban, hogy igaza is van:


"Ernst Gräfenberg első publikációja óta azonban a G-pontot anatómiailag nem sikerült stabilan meghatározni, orvosi bizonyíték nincs a létezésére, ezért az idegekkel gazdagon átszőtt "gyönyörgomb"-ot, az állítólag 8,1 milliméter hosszú és 3,6 milliméter széles G-pont létét, sokan inkább a tudományos spekulációk és tévhitek közé tartozónak tekintik.[2][3][4]"


[link]

ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azért mert túl nedves vagyok? Lehet azért?
ápr. 5. 19:00
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Ha harangozik benned, miért a hosszára vagytok kivancsiak? A vastagság ilyenkor a fontos, oké, hogy a férfiak nem értik, mert ők sajnos semmit nem tudnak a női testről, de hogy egy nőnek is el kell magyarázni, az kemény...


A g pont ha létezik (amit az előttem szóló is kétségbe vont), az pedig a hüvely bemenettől nincs messze, azt akár ujjakkal is el lehet érni...

ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!