Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit érdemes ilyenkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes ilyenkor?

Figyelt kérdés
Először is van barátnőm akit szeretek meg minden de egyszerűen nem tudok rávenni a szexre és nem is szeretném erőltetni amíg ő nem akarja így eldöntöttem hogy egy rosszlánnyal szeretném elveszteni a szüzességem mert legalább tapasztaltabb leszek és csak a szex miatt nem szeretnék más lányt. Szóval a kérdéseim azok hogy érdemes elmondani telefonba hogy szűz vagyok?, mennyi időre érdemes menni és mit érdemes ilyenkor mondani erről? 19 fiú

ápr. 5. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Dehát most írtad , hogy szeretnél mást helyette egy ri*ancot
ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
#1 hagyjad rá az ő baja
ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Szakits vele de ne csald meg mert úgy végképp nem fog lefeküdni hiába nem tud róla de gondolj bele betegséget is elkaphatsz akar és az állítólagos "barátnőd" ennyire nem tiszteled?! Te nem szereted őt te b@szni szeretsz várj még pár évet sztem a komoly kapcsolattal
ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Engedd el és menj a prostihoz.

Mindketten nyertek, te dughatsz, ő meg kereshet egy normális pasit, aki nem dug félre mellette.

ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Szép kis kapcsolat lesz ahol eleve azzal kezded, hogy mellette k.rvázni jársz... Szerintem inkább szakíts.

A dolog másik fele. Totál felesleges elmondanod a k.rvának, hogy szűz vagy. A fuvar ára így is úgyis ugyanannyi lenne, de ha ráérez a rutintalanságodra akkor megpróbál majd lehúzni egy kis plusz zsetonnal.

ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!