Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok tanács?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok tanács?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem a legjobb dolog egy prostinál elveszíteni a szüzességet, de úgy érzem ez lenne a legjobb a jelenlegi helyzetben. Elég sokáig nem mertem ismerkedni, mert nem voltam megelégedve a külsőmmel, és eléggé elment az idő. Mostanra "építettem" fel magam úgy hogy már van önbizalmam ismerkedni mert jól nézek ki, csak az a helyzet hogy a nálam 4-5 évvel fiatalabb 15-16 éves korosztály 90%-a már rég elvesztette. Legutóbb is ismerkedtem egy lánnyal, nálam pár évvel fiatalabb volt, és amikor szóba jött hogy hány barátnőm volt akkor mondtam hogy nem volt még.nem akarta elhinni, de azt hazudtam hogy voltam már lánnyal, és arra azt válaszolta hogy akkor megnyugodtam hogy nem vagy szűz. szóval azért nem olyan megértőek a mai lányok ebből a szempontból mint ahogy itt írják, pedig ő tök normális stílusú volt. tudom hogy 2-3 alkalom rosszlányoktól nem leszek akkora lepedőbajnok, de azért még is sokat számítana szerintem. kinéztem egyet, külsőre sem rossz, normálisnak is tűnik, és a leírásban is ott van hogy szívesen vár tapasztalatlanokat is tapasztalat szerzésre. 30 percet vagy 1 órát lenne jobb foglalni? kamarát vegyek e esetleg hogy könnyebb legyen a stressz miatt? előtte érdemes e kicsapni? azok válaszát várnám akik voltak hasonló helyzetben, és nem a lenézést elsősorban.
ápr. 5. 21:06
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem inkabb ne zavarjon ha elveszitettek mar a lanyok akikkel ismerkedsz. Ha tenyleg komolyat akarnak toled akkor el fogjak fogadni hogy szuz vagy. De ha megis a prostit valasztanad akkor inkabb 1 ora, kerj tole masszazst hatha kicsit ellazit vagy egy pohar bort igyal meg vele. Kamagrat szerintem hanyagold. Ne verdd ki elotte foleg ha attol felsz hogy nem fog felallni. Ha tul gyorsan elmesz maximum megbeszelsz vele egy kovetkezo kort es hatha nem mesz el olyan hamar.
ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Egy órát kérj.

Dumáljatok előtte egy felet.

Nyugodtan mond el neki hogy mi a helyzet veled.

ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat. ha egy nagyobb településen laknék és ott lenne pl egy egyéjszakás kalandom, nem érdekelne egyáltalán, mert nem nagyon menne híre. de mivel egy kisebb településen lakom, és ha itt ismerkedem meg egy lánnyal, bevallom neki hogy szűz vagyok és nem is lesz olyan jó a szex, annak elég hamar híre menne itt, aztán utána meg arról beszélnének hogy a kigyúrt jóképű gyerek ennyi idősen szűz volt. és ha találnék egy normális lányt, már neki sem merném bevallani ha szóba jönne, mert ez a lány is normálisnak tűnt, de amikor szóba jöttek a szexuális dolgok még is úgy reagált hogy megnyugodtam hogy nem vagy szűz.
ápr. 5. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen egyáltalán nem gáz szűznek lenni. Én 24 voltam az első alkalomnál (az is egy prosti volt). A helyedbe inkább "rendes" lánnyal veszíteném el de ez a te döntésed. Érdemes megkérdezni a telefonba hogy hány élvezési lehetőség van mert egyszer voltam egynél akinek egy órát fizettem( 50 ezer) és tíz másodperc alatt kicsinált aztán benyögte hogy nála csak egyszer lehet élvezni. Szóval 10 másodperc szopásért fizettem 50 ezer forintot.
ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk azért a r1bancért nem kár, aki azért nem jön veled össze, mert szűz vagy.
ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem azért nem r1banc valaki, mert óckodik attól, h a férfi szűz. A nők nagy része azt várja el, hogy a férfi legyen a domináns fél. Ami elég lehezen megy tapasztalat híjján. De jó hír, hogy van a másik tábor, akik szeretnek dominálni, na nekik tuti nem lesz probléma ha szűz vagy.
ápr. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha jokepu lennél akkor nem lennel szuz
ápr. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban olyan lányt válassz akinél van értékelés. Nagyon sok az átverős kamu profil. Akik kamuznak kifejezetten a bátortalan pasikra utaznak. És egy ilyen lenyúlós történetbe ha bele futsz nem csak a pénzed de még a maradék önbecsülésed is elveszted.
ápr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Inkább ne menj, nem megbízhatóak.
ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!