Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komolyan hangulat kell egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan hangulat kell egy nőnek a szopáshoz?

Figyelt kérdés

Az elején nem volt ezzel gond, sőt meglepetésemre egyszer a kocsiban is kényeztetett, pedig nem kértem rá. De az utóbbi időben teljesen elmaradt, persze rákérdeztem, hogy már nem szereti csinálni, de azt mondta, hogy nincs vele gondja. Következő együttlétkor sokat mondok ha fél percig csinálta. Persze ismét rákérdeztem, hogy mi a baja vele? De már én vagyok a rossz, és megkaptam, hogy nincs hozzá hangulata, és most már azért se csinálja, mert én szóvá teszem, hogy szeretném. Ezzel szemben meg én soha nem hagytam ki, hogy a számmal kényeztessem őt.

Kicsit önzőségnek tartom ezt, nem hangulatfüggőségnek. Főleg, hogy ha szeretem a másikat, akkor igyekszem azt csinálni ami jó neki. Nem várom el mindig, de már elég régóta, több hónapja semmi. Ápolt vagyok, és alap, hogy találkozó előtt fürdök, így ezzel se lehet gond, meg nem változott semmi, így nem értem miért lett ilyen.


ápr. 5. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván hangulat kell hozzá, ahogyan bármilyen szexuális tevékenységhez.
ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Baba,valami nem tetszik neki a mütyürödön. Tuti,hogy valami baromság lesz, de ez van.
ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan kell hozza hangulat, de ha honapok ota nem csinalja es elotte csinalta akkor ott mar mas a problema.
ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Ne csináld te sem neki, ne légy már ilyen balf@sz. Aztán ha szól akkor meg lehet beszélni, mert addig míg ő mindent megkap addig nem fog észbe kapni.
ápr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Valami nem jön be neki nálad, nem jó a szex, vagy nem tetszik a méreted, vagy arra gondol, hogy megpróbalta veled es nem eri meg tovabb szopogatni, mert lehet, hogy gyenge a teljesítményed az ő szemében, vagy lehet csak félkemény vagy es úgy érzi, hogy nincs rád elég nagy hatással. Ez csak ezek lehetnek, ezek közül valamelyik
ápr. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Büdös , rossz ízű a faxod.
ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Es ha nem veled van baja, a nemi szerveddel, vagy teljesítménnyel, akkor nő akkor viselkedik így, ha megcsal. Akkor veszti így el az érdeklődését.

Nézd, itt csak találgatni lehet, az is lehet, hogy máshoz nyergelt át, vagy ha szemelyiseg zavaros, szexmegvonással büntet, hogy tudjon megtörni, megalázni es onnantól szolgája vagy.

Ezek közül barmi lehet, döntsd el te

ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valami mégis megváltozott, csak nem akarod látni.
ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen valószínű, hogy valaki más farka foglalkoztatja már.
ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Eleinte rád volt kattanva teljesen, de már nem vagy annyira izgalmas/érdekes számára, ennyi/n
ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!