Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk titeket mennyire frusztrá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket mennyire frusztrál az, ha egy felhasználó akiről úgy gondoljátok hogy lány írtok neki üzenetet de nem válaszol rá?

Figyelt kérdés
Én is szoktam kapni üzeneteket fiúktól, mert házas nőként szoktam válaszolni olyan szexuális jellegű kérdésekre amik nőkre vonatkoznak, de nem szoktam visszaírni senkinek.
ápr. 6. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Főleg ha az a lány egy meleg srác
ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Meleg srácok kiadják magukat lánynak itt?
ápr. 6. 12:20
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Emberinek tartom, ha válaszol. Utálom, hogy nem teszi.


45/f

ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
bunkó stílusban nem szoktam írni, legalább egy udvarias lepattintó választ elvárok, azzal nincs semmi, de ha nem válaszol, azt nagyon bunkónak tartom
ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem frusztrál, jókat szoktam beszélgetni azokkal akik válaszolnak és elindul egy beszélgetés. Akivel meg rövidre van zárva, vagy nem reagál, nem nagyon tudok mit kezdeni.


Volt innen komolyabb, tartósabb lazább és rövidebb lazább kapcsolatom is. Volt baráti találka, sima levelezés (évekig tartó is)...

Nem kell mindenki válaszoljon.


#2:

Nagyon sok a kamus és a gyökér. Sok a sérült szeretetkoldus is. Nagyon vigyázni kell kivel áll le itt az ember.

ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Élőben vissza sem köszönnek a csajok ott ahol amúgy nekik illene köszönni hamár belépnek valahova...
ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#4es Tudsz írni példát légyszi ilyen válaszra?

Mert én meg szoktam írni hogy bocsi nem beszélgetek itt privátban de voltak akik már ezért is leb.sztak😅 úgyhogy azóta csinálom hogy inkább semmit nem reagálok 😔

ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Picit igen, van itt, pár felhasználó csaj, aki bejön, mert értelmeseket válaszol..
ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#4

mármint milyen válaszra írjak példát?

ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt írtad "udvarias lepattintó választ elvárok". Erre gondoltam példát. Milyen az az udvarias lepattintó válasz?
ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!