Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő aki lenyeli a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki lenyeli a spermát, mi ebben neki az izgató?

Figyelt kérdés
A férfinak naná hogy ez élvezetes, na de a nőnek?

ápr. 6. 12:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%

Lenyelem és szeretem, izgató


N

ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Már az is baromira izgató amikor a számba élvez a pasi. Az hogy ezek után lenyelem, nekem természetes. Neki is tetszik, ez extra beindít engem is.
ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem, ennyi.
ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
A legtobben lenyeljuk, es ?
ápr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12%
Undorító
ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%

A végén a nyelésben fizikailag már túl sok élvezetes dolog nincsen. A férfinek sem, sőt, neki egészen konkrétan semmi. A nyelésben az az igazán izgalmas, hogy a férfi magja ezáltal végleg a nő testébe kerül. Ez pedig a férfi és a nő számára egyformán izgató.


A másik, ennél jóval banálisabb ok női oldalról az, hogy ha már a szádban van, akkor egyszerűen könnyebb meg gyorsabb lenyelni, mint nekiállni köpködni. :D

ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem az ízét..L
ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
84%
Számomra teljesen természetes ha a számba élvez a párom akkor lenyelem. Ez magától jön, nekem az lenne a fura ha nem nyelném le :) a sperma a szex, a férfi része. Volt akinek nem volt olyan finom de mostani páromnak kellemes ízű a spermája.
ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!