Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm folyton kívánós?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy én megvetem a szexet, de ő nagyon durva eset. Minden nap is kezdeményez, mindig elmondja, hogy kíván és vonzó vagyok a számára, ami persze jól esik de nekem elég lenne heti 3-4 alkalom is ő neg hétvégente letolna egy nap 2-3 menetet is. Nekem ez cseppnyit sok és nem tudom hogyan mondjam meg neki anélkül, hogy megsérteném.


1,5 éve vagyunk együtt amúgy és nagyon jó a kapcsolatunk. Nem arról van szó hogy csak szexre járunk össze vagy ilyesmi, mert szeret meg minden, együtt is élünk csakhát nagyon nagy a libidója asszem



ápr. 6. 13:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Keressetek valakit aki besegít.
ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%

Passzold át nekem! ;)

Bírnám a csajt, ha naponta dughatnám, hétvégén meg többször is akár! ;)

38/F

ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Tessék, látod neki mindegy hogy néz ki, csak luk legyen.
ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%
Küldd hozzám
ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Szedd össze magad!

Légy férfi!

Ne itt picsogj, hanem örülj hogy ilyen párod van.

ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Próbáljátok ki a tantrikus szexet, azt lehet egész nap csinálni és nem fáradsz el benne!
ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%

Jár dolgozni, van hobbija?

Nem tudom elképzelni kinek van ennyi szabadideje, hogy minden nap, akár többször is szexeljen.

ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek ugyanaz a vágya.

Ha nem megy vagy nem kívánod ennyire, azzal nem tudom mit lehet tenni. Beszélni vele ha szeret megérti hogy neked más yz igenyled.

Lehet venni játékszereket amikkel ez csökkenthető.

ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez erdekes altalaba a pasiknak ezzel nem szokott gondja lenni , epp ellenkezoleg. Nekemis nagy, nekem johet napi 4 5 is de eddig ezzel senkinek nemvolt baja. Sot.

25n

ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél vibrit neki.
ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!