Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy faluba foci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy faluba foci pálya este mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés
Mert itt van rengeteg hely. De mind olyan hely ami víz mellett van és ott nem lehet kiszámítani mikor jön valaki. Pályára meg este egy ki halt faluba ki jönne le. .
ápr. 7. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Hát én nem díjaznám az ötletet.


L

ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit akarsz csinálni. Mert azt nem írtad.
ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem focizni:D. De nyilván nem a pálya közepén gondoltam. Itt vannak a pálya körül még helyek ahol lehetne .
ápr. 7. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Gyakorolnátok a lyukra futtatást. :)Kispadon esetleg?Egy tőlünk idősebb nőt keféltünk ott barátommal jó pár évvel ezelőtt.Falun,focipályán.
ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját faluban nem dugnék én se nyilvános helyen, ha valaki meglát még a szomszéd falu is megtudja😅
ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Csak lest ne fújjon a bíró.
ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Semennyire. Tapasztalat...
ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már csináltam, ha terítetek le pokrócot vagy törülközőt, akkor rendben van. Pont a pálya közepe a legjobb, mert oda semmi fény nem jut el este. Csak aztán a gumit ott ne hagyjátok, mert majd furdalhat a lelkiismeret, ha a mennyei megyei helyi gólkirályjelöltje azon csúszik el és töri ki a lábát :)
ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!