Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Főleg fiatalabb lányok válasza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiatalabb lányok válaszaira lennék kíváncsi, ti se szeretitek a spermát?

Figyelt kérdés

Tegnap három barátnőmmel nagyon őszintén megbeszéltük az ilyen intimebb kalandjainkat stb... Mind a négyen még eléggé az elején vagyunk a szexuális életünknek, szóval sok tapasztalatunk nincs, viszont volt néhány dolog amit furcsálltam, meg amiben kakukktojás voltam, pedig úgy gondoltam, hogy a legtöbb lány ugyanígy van ezekkel.

1. Én szeretem, ha a fiúnak sok spermája jön, a barátnőim nem annyira

2. Utálják ha szex közben a fiú a fenekük lyukához ér vagy ujjazza. Engem izgat ez, de anált még nem próbáltam

3.És ami tényleg furi, hogy a 3 ból 2 nem szeret szopni.

Kíváncsi lennék, hogy más lányok is így vannak ezekkel ?



ápr. 7. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan igy és ez igy normális. Az egyik ezt szereti a másik azt utálja. Igy minden zsák megtalálja a foltját. (Igaz, nem fiatalabb!!)
ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Számomra ez teljesen semleges.

2. Nálam az anál semmilyen formája nem játszik, nem igénylem, hogy egy fenékre markolásnál több történjen ott.

3. Én szeretek, de ebben benne van, hogy a párom elég lelkesen viszonozza is ezt.

Mindenki más, teljesen normális, hogy ez a szexuális életre is igaz.

ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a számmal kényeztetni, tudom hogy szexi vagyok olyankor, a spermát meg nem az íze miatt nyelem le, ha már bele lőtte mit tegyek vele?😂
ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
#3! Azt szokták mondani, hogy úrinő nem köpköd!
ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 van hogy nincs olyan aktívan kedvünk szexelni és párom kiveri magának és közben izgatom.. a végén amikor elélvez letisztítom neki szájjal hogy ne kelljen felkelnie elmenni mosdóba, és hosszú ölelgetés közben elalszunk 🤭
ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól írtad - teljesen változó, ízlés és vágy kérdése. Van aki utálja, van aki elviseli, de olyan is aki meg szereti. Ugyanez igaz a popsiizgatásra is. Ha 10 embert kérdeztél volna meg ugyanúgy szórnának a válaszok.
ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a spermát és szopni is szeretek..27N
ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek szájba élvezni, úgy érzem itt egyesekkel találkoznak az igények
ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek szopni és az anált is preferálom viszont a spermát nem szeretem lenyelni. 21L
ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen elélveznék a #7-es szájában :)

36/F

ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!