Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvesztenétek az ilyen utan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztenétek az ilyen utan a bdsm dolgok kapcsan a bizalmat vagy en voltam a hulye, hogy elso randin belementem ebbe? Felemas erzesem van, ciki is, meg vmennyire izgato volt. Plusz a szex jo volt :).

Figyelt kérdés

Első randin volt szex és közben a csaj mondta, hogy szívesen kikötözne. Mondom rendben, amúgyis volt bennem pia, meg felvoltam izgulva :).

Mondtam van bilincs azzal egyszerubb, de van nyakkendo is a fiokban. Csakhat szex utan nem engedett el, mondta, hogy kimegy cigizni, de elhagyta a lakast es nem jott vissza. Furcsa is volt, hogy kerdezte a randin, hogy van-e lakotarsam. Mondtam van egy srác lakotarsam.

Szerencsere csak bo 1 orat lehettem igy, lakotarsam hazaert bulibol es eloldozott. (Plusz jot rohogott rajtam :D )



ápr. 7. 18:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Illetve kivel történt hasonló extrém élmény ? :) pasi/csaj


(Privatot nem kérek)

ápr. 7. 18:16
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Sajnálom hogy ez így történt soha nem hagyunk így egy partner mert bármi baj történhet mind 2 fél felelősséggel tartozik oda vissza de aki domináns szerepbe van annak még nagyobb a felelőssége mert bármi gond adódik neki azonnal cselekedni kell

Pl èn már kaptam pánikrohamot kikötve

30N(switch/mind2 oldalt szeretem nagyon de Sub oldalam nagyon válogatós nem adom oda magam akár milyen magát domináns dommak mondó Férfinak)

Domináns részem inkább szadista de folyamatosan kommunikálók a sub mazo partneremmel . Felügyelet nélkül sose hagyom

ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Undorító az ilyen! Annak örüljön, hogy nem jelentetted fel. Nekem mindegy, ki mitől/ mivel élvez, de vigyázzunk azért a másikra már ha lehet!
ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkora tragédia nem történt, mondtam neki, tudta, hogy lakótársam nemsokára hazaér. Tanulok az esetből.

Izgatottság és cikiség (hogy igy ramtalalt a lakotarsam :D )volt, ahogy irtam.

ápr. 7. 19:54
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Gyökér kretén volt a csaj, ilyet nem csinálunk más emberrel sem. Meg alkoholos befolyás alatt sem BDSM-ezünk, de ez egy másik kérdés.


22/F/bi/switch

ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Kamu történet vagy sem, de a BDSM-ben alapszabály, hogy első találkozáson NINCS erős kikötözés (bilincs meg pláne). Csak miután már alaposan megismerted a partnert "úgy" is, s megvan a megfelelő bizalom hozzá.
ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok BDSM szakerto, lehet tulzas volt a reszemrol a BDSM szot hasznalni erre az egyejszakas kalandra.

Nem voltam még domimánál, de ott is ha az elsőnek van ott az ember akkor ott is már egybol meg kell biznia...

De teny, tobbet elso randin nem megyek bele ilyenbe :).

ápr. 7. 21:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 a fizetős domina teljesen más. Az "iparszerűen" tolja, fontos neki, hogy a kuncsaft elégedetten távozzon. Egy szolgáltatást nyújt pénzért, nem hobbiból csinálja.
ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Alkohol : nem 1 uveg whiskyt ittunk :). 2-3 pohar bort egesz este, csak jol esett amit ittunk, nem rugtunk be.
ápr. 7. 21:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én lakótársamnak is volt hasonló szituja.

Ott a barátnőjével volt kibékülős szex (valamennyi átszürődött a falon, haha).

A kibékülős szex után még valamennyi harag biztos maradhatott a csajban.

Mert utána bekopogott, benyitott hozzám, mondta hogy pár perc múlva majd oldozzam már el (harisnya, kendő) a pasiját. Néztem nagyokat, mondom oké.

Csóri a tangával a szájában volt ott, bizonyos dolgok már a testére száradva :D.

Röhögtem egy jót, aztan kioldoztam. Azóta is vicces sztori ez kettőnk között. (Kb 4 éve volt, már nem a lakótársam).

ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!