Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, 17cm nagynak vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, 17cm nagynak vagy inkább már teljesen átlagosnak számít?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nagy
ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
A valóságban nagy, a nők szerint átlagos.
ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ez az a kategória, ami már minden pózban túl nagy.


Igen durva lenne, ha ez lenne az átlagos méret.

ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Nagynak számít, de nekem még nem fájdalmas, pont jó. Nekem kb. 19 centitől fáj.
ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kábé ennyi, tudom bizonyítani is 😉
ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem átlagos, egészen kellemes. De ha lehet választani, legyen inkább 19cm... 😄
ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Nagynak számít
ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Azt mondjàk hogy hogy âllitolag 11-18 között átlagos


De szerintem 16 centitől felfelé az már az átlagos felső határa és inkább nagynak mondanám

Legalábbis nekem az ekkoràval már nekem is óvatosan kell mert amúgy is pici rövid hüvelyű nő vagyok


De ahogy 2 egyforma férfi hímtag nincs úgy mi nők is különbözünk belső hosszban/mélységesen

Illetve vannak akik izgalom hatására tágabbak lesznek vagy alapból tágabb lazább a kötőszövet de lehetünk keskenyebb szűkebb is .


Azt az egyet ne higgyétek el srácok kérlek hogy minden nőnek a nagy vasag kell még hogy jaj azért tagadja valaki mert nem volt még de majd ha lesz csak az kell neki . Nem ilyen nincs tényleg mivel fentebb már említettem hogy mennyire és miben tud annyira különböznek egy egy női hüvely .

Próbáljátok kérlek elengedni ezt a méret dolgot.

Tudom sok nő mondja azt g*ciségből hogy azért dob mert kicsi a farkad lehet h van ilyen de igazából a nők. Nem szeretnék magyarázkodni és könnyebb azt mondani hogy ezért minthogy a valódi okot elmondják/elmondjuk mert így a legkönnyebb le koptatott egy pasit ha oda rúgsz ahol a legjobban fàj.. a férfi ego a büszkeség önbecsülés megalàzva a férfiasságàban ez nagyon csúnya és undorító dolog .

Megegyezném én nem tettem ilyet senkivel mert tiszteltem mint ember társamat és nem lett volna pofám sose megalàzni a férfi mivoltàban ,de tudom hogy nagyon sok lány nő megteszi ezt és nem gondol bele hogy egy életre haza vágja ezzel a párját partnerét és lelkileg és mentálisan is gatya tud lenni ilyenről egy pasi és egy életre elveszti a nők iránti bizalmát mindig ott lesz a mumus a fülében sajnos ezek a férfiak lesznek azok akik majd később nárcisztikus bàntalmazók lesznek betegesen féltékenyek és állandó megfelelési kényszerük lesz . Tisztelet a kivételnek hiszen szerencsére vannak elég erős lelkületű és mentálisan is érett férfiak ahhoz ezt helyén tudjuk kezelni . Ezt bárki eltudja érni a srácok . Egy a titok fogadd el magad olyannak amilyennek születtél azokkal az adottságokkal amit laktál az élettől és még egy jó tanács Előbb az embert ismerd meg utánna a nőt a lelkét a gondolatait és utánba jöjjön a teste

Legyen tartásotok és ne menjetek le kutyàba egy punciért se mert megsúgom hogy egy nő sé ér annyit hogy elveszd az önbecsülés a tartásod szeresd mag azt aki vagy ne csak elvenni akarj adj és olyat válassz aki nem elvész tőled hanem ad is.

Puszi nektek

Fel a fejjel

Erősebbek vagytok ne csak fizikálisan legyetek azok mentálisan és lelkileg. Akkor minden rendben lesz. Ezt garantálni tudom

N30

ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosnál kicsit nagyobb, de még nem extra méret. Elrakhatod a vonalzód, úgysem a centik fognak elvinni az ágyig.
ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem már két barátnőm is azt mondta, hogy eddig én voltam nekik a legnagyobb, a magam 15.5 centijével. Mindezt úgy, hogy előttem már mindkettőnek volt 4-4 exe (amiről tudok). Most komolyan mekkora arra az esély, hogy 9 teljesen random farokból pont a 15.5 legyen a legnagyobb? xD Azt hiszem, hogy csak hízelegni akartak.
ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!