Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normalis, ha egy ferfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis, ha egy ferfi munka utan, furdes nelkul is akarna szexelni?

Figyelt kérdés

Marmint egyik fel sem furdott le.

Vagy csak en vagyok finnyas?


ápr. 7. 20:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem elég finnyás vagy igen.

N

ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hat de beizzadsz, meg elmesz egy parszor pisilni, ezutan lenne gusztusod?
ápr. 7. 20:29
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem extrém izzadt vagy büdös, akkor szerintem simán mehet mosdatlanul a szex, főleg a párommal. 10 éve így csináljuk. Azért ha este van és előző este zuhanyoztam, akkor letusolok elotte. De szerintem közvetlen előtte elvárni a fürdést nem életszerű, nálunk megölné a hangulatot.
ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3 De oral is van olyankor?
ápr. 7. 20:31
 5/25 anonim ***** válasza:
27%

Nálunk igen, kölcsönösen.

2. voltam

ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
35%
Igénytelenség! Mondom ezt pasiként.
ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

#6

Érthető a válaszod. Sokan vannak ezzel így szerintem.

De az igénytelenség nem feltétlenül itt kezdődik.

Az érme másik fele pedig az az,hogy bárki bármit mond vagy próbál megmagyarázni azért elég lelombozó tud lenni. Mikor a párod hirtelen megkívánod. Aztán egyszer csak jön a mondat. Várj elmegyek tusolni aztán menj te is. Na innentől már nem ugyanolyan a szituáció ismerjük el.

De nálunk is van hogy meló után szexelünk. De erre van például gumi. Sőt ízesített gumi is van ha orális játék is van. Ez nem ennyire fekete és fehér ahogy fel vázoltad.

ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok finnyás, mert szeretem a mocskos, mindentől nedves szexet, pisiszexet. De egy nap fürdés nélkül, nem is tudom. Nem igazán izgató. Feltéve ha nincs penetráns izzadság, vagy testhajlat szag. De nem vagyunk egyformák. Nézd kérdező, ha te ezt érzed, hogy zavaró. Akkor jelezd a partnerednek
ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem normális.
ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%
Igénytelen.
ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!