Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire "hűséges" az ember a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "hűséges" az ember a szeretőjéhez?

Figyelt kérdés
Elég ehhez az hogy jó vele a szex, de nagy érzelmek azaz kötődés nincs? Azaz van, de csak a szex miatt?

ápr. 7. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Van olyan, aki csak egy szeretőre tart igényt, lehet kényelmi okokból. És vannak, akik másokkal is szexelnek, ahogy épp alakul.
ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem komoly nélkül is volt lazább kapcsolatom. Megbeszéltük, hogy csak egymással vagyunk és nem is volt más.


Ha párkapcsolatban oda fajulna a dolog, hogy szeretőt akarnék, valószínűleg akkor is egyet csak.

ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Megbeszélés kérdése, hogy mennyire "hűségesek" egymáshoz. Egy tartós, állandó szeretői viszonyban van valamilyen szintű érzelmi kötődés is. Az állandó szeretői viszonynál többnyire nem lépnek félre, csak egymással dugnak időnként, de mint írtam nagyon-nagyon változó. Van akiknél alapból belefér, hogy mindenki kalandozik jobbra-balra, de időnként egymással is dugnak.
ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kapcsolat és ember függő is egyben , na meg a körülmények is befolyásolhatják .
ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem abszolút embere válogatja. Nekem amikor volt ő volt az egyedüli.
ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélés kérdése. Ha abban egyeztek csak egymással vagytok, azt ugyanúgy illik betartani. Ha meg teljesen nyílt a dolog, akkor mehet mindenki akivel akar.
ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!