Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Talált már valaki a barátja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talált már valaki a barátja telefonjában meztelen képeket az exeiről?

Figyelt kérdés
Velem az történt, hogy hozzám került a barátom telefonja és belenéztem a galériájába. Volt benne pár kép az egyik exéről meztelen viszont ahogy tekertem vissza a képeket. Találtam régebbi exeiről is. Mit tegyek? Szakítsak vele? Még nem tudja, hogy tudok erről viszont lementettem néhányat bizonyítéknak.

ápr. 8. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Telefonján nem, gépén igen, bár ő mutatta, hogy van ilyen is, de ennyi. Nekem is vannak exeim, a múlt az múlt.
ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ez elég erős hogy ezen kiakadsz.

Miért nem inkább a híváslistát böngészted vagy az üzeneteit?

Ha ott találsz valamit az már komprommitáló lenne

Ha ezzel jössz neki akkor viszont simán kiröhöghet és ő hagy téged el előbb

ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Én csak anya laptopján találtam véletlen meztelen képeket még évekkel ezelőtt
ápr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na most az ami annó történt az a múlt. Ezen teljesen felesleges rágódni és vitatkozni. Változtatni már nem lehet rajta.

Simán lehet,hogy ez a fétise csak nem meri bevallani neked.

Bár a helyedben lehet én is mint ötlet felvetném hogy csináljátok képeket videókat.

A nagyobb probléma szerintem az nálad van kérdező az alappal hogy bizalmatlan vagy és a másik telefonjában kutatsz mikor nem tudja.

Mert rá fog jönni előbb utóbb.

Ha csak nem egy technikai analfabéta észre fogja venni, mivel az okos telefonok is megjegyzik a legutóbb megnyitott albumokat.

Így ebből biztos vita lesz.

Visszatérve valahol jogosan. Mert ha már alapból így állsz egy kapcsolathoz,hogy a másik után kutatsz mi lesz a következő ? Szabira mész és figyeled mit csinál egész nap?

Nekem itt a partnerem telefonja mellettem tudom a kódját is de eszembe nem jutna kutatni benne.

De még most az elején szerintem kérdező gondolkodj el a kapcsolaton,hogy akarod e ezt te egyáltalán.

Mert később ebből lesz a miért köszönt rád ez a nő, biztos van köztetek valami. Ez a nő miért ismerősöd, a boltban miért mosolygott rád,pedig csak előre engedte és ugye megköszönte a nő.

Stb stb stb

ápr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nincs abban semmi rossz, ha valaki a volt nőiről meztelen képeket tárolgat. Néha jó nosztalgiázni, összehasonlítani a múltat a jelenről.

Ez a szerelem, mi más?

ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"lementettem néhányat bizonyítéknak"

Ez szerintem nemcsak erkölcsileg, de jogilag is nagyon aggályos.

ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!