Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknél kevés a szex a kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknél kevés a szex a kapcsolatban, ott mennyi van, mi miatt, és hány éve vagytok együtt? Szerinted fog változni vagy elfogadtad?

Figyelt kérdés
Itt 3 év után jó, ha havi 1 van, és a párom nem tudja megmondani, miért. Már én is egyre kevésbé igenylem, de azért nem jó így élni.
ápr. 8. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Stressz és problémák, de nem köztünk van a gond. Másfél éves kapcsolat majdnem. Meg kell beszélni vagy külön menni.

Mi inkább az előbbit választottuk. Majd csökkennek a problémák és jobb lesz.

ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Heti egy nekem kevés, nem vagyunk már fiatalok ez tény. F
ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Két hetente egy, 9 éve vagyunk együtt és szerintem nem fog változni a dolog
ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat, hat eddig mindegyikotokkel cserelnek :D

Szerintem nalunk igy marad.

ápr. 8. 10:28
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Két naponta 1x. 4éve vagyunk együtt. Már elfogadtam.
ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk együtt, eddig egyszer jött össze igazán. Post covid, stressz, problémák - néha nem tudom mit keresek még mindig itt.
ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondja, annyi gondja van, hogy képtelen ellazulni, és nem velem van gond, de sokszor ez az utolsó amire gondolni tud. Csakhogy ez már hónapok óta probléma, és amikor kezdeményez, akkor nekem már azért nincs kedvem, mert stresszelek, hogy kényszer az egész. Ezen meg megsértődött, látszólag nem érti, hogy èn hogy nem értem meg, hogy nem velem van a baj.

Tényleg van 1-2 problémája, de én ilyen szintűnek azért nem látom. Persze ő érzi. Szerintetek?

ápr. 15. 07:40
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os voltam, hasonló a helyzet nálunk is. Próbáltam "elengedni", hátha mással jobb neki - világvége lett.

Nem veled lesz a gond, nyugodj meg - nem tudom milyen korosztály vagytok - orvosi segítség nem opció?!

ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!