Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Fiatalabb férfivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Fiatalabb férfivel szexelni? Milyen volt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem okozott bennetek rossz érzést sokkal fiatalabb férfivel együtt lenni? Vagy nem okozott csalódást? Mi vitt rá? Ki volt a kezdeményező, hogyan ismerted meg?
ápr. 8. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem nagy farka volt, hanem nagyon kemény, és teljesen szétpumpálta vele a puncim...☺️ Életem legjobb szexe volt 🥰
ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Én "csak" fél évvel fiatalabb csávóval voltam együtt. De soha többet. Hiányzott az EQ és még szexelni sem tudott. (Pedig 30 fölött jártunk mindketten).
ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Miért lett volna rossz érzés amikor egy fiatal srác bőre még teljesen feszes, a haja még fénylik? Csalódást a teljesítménye és a gondolkodása okozott, és ezek egymással ellentétes irányban fejlődtek (a teljesítmény idővel egyre jobb lett, a gondolkodása meg idővel egyre gyerekesebb).

Hogy mi vitt rá az magánügy.

Ő volt a kezdeményező, barátságként indult az ismeretségünk, és utána nem tartott sokáig.

ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Én voltam sokkal fiatalabb srácokkal is, 24 évesen 17 évessel, 27 évesen 18 évesekkel. Tekintve, hogy nekem a feszes, izmos, jóképű, dúshajú pasik jönnek be legjobban, így nekem nemhogy csalódás lett volna velük a szex, hanem életem legjobbjai voltak. A farkuk is nagy volt 16-18 cm és bírták rendesen a meneteket. Nem korfüggő dolog, hogy ki milyen az ágyban, van olyan 40 éves, akivel a tapasztalata ellenére is szar, mert gyorsan elmegy, bénán nyal és még közel sem néz ki olyan jól, mint ezek a srácok.
ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
3-4-6 évvel fiatalabbak voltam együtt, változó volt, életem legjobbjától a semmi extra kategória.
ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha rossz érzést okozna akkor nem akarnál dugni vele ugyebár. Mindig a pasi a kezdeményező, ne kelljen már könyörögni neki a szexért. Ha nem jön, akkor majd jön más.
ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4. És 27 évesen a 18 évesek felmernek szedni téged?
ápr. 8. 14:10
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
#7 hát látod :D De amilyen jó pasik, miért ne mernének. Igaz engem sokszor 20-nak néznek.
ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!