Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki a párjának soha, de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki a párjának soha, de a szeretőjének meg igen?

Figyelt kérdés
Pl az análszex, de sok más egyéb is. Ami otthon tabu, az a szeretővel megengedett és élvezetes izgató is? Hogy is van ez akkor, és mi ennek az oka?

ápr. 8. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
A szeretonek mindenki sokkal tobb mindent enged meg.
ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Vagy nem. Azok a kérdések, amikben a kapcsolatot a szeretővel hasonlítják össze nem túl validok. Én pl sosem hasonlítottam a páromat a szeretőmhöz. Nem egy téma. Nincs miről beszélni.


Ügy is lehet mondani, hogy az egymás után jövő kapcsolataidban a partnerek ugyanazt engedték meg? Szerintem ilyen nincs.

ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem se feltétlenül így van. A szeretőmnek kb bármit megengedtem, de ugyanezeket otthon is megengedném csak a párom nem él a lehetőséggel.
ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Pont mint az előző, én a szeretőmmel csináltam először popsiba, de a férjemmel sem zárkóztam volna el tőle, csak ő nem merte kezdeményezni.
ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
4 és.Miért nem vezeted rá a férjemet hogy kipróbálnád
ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

#5: Nem vágytam rá különösebben, nem emiatt lett szeretőm.


Csak arra akartam példaként hozni, hogy volt olyan, amit csak a szeretőmmel csináltam a szexben, de nem azért, mert neki alapból többet engedtem volna.

ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan subom aki a férjével nem akart semmi ilyet megélni, velem elég sokat megélt.

Beszélgettem olyan nővel többel is akiknél hasonló volt a szitu, viszont találkáig nem jutottunk el általában a távolság miatt, meg nehezen tudta volna összehozni. 1-2 esetben meg nekem volt párkapcsolatom és én nem akartam félremenni, csak beszélgettem a témában.

ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ok, hogy a párkapcsolatban nagyon erőltetve volt, miközben nem akartam, a másikkal meg lehet az újdonság, az őrült vágy de magamtól vágytam ugyanarra.
ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
#8 Gondolom jobb volt amikor magadtol vagytal ra
ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak vele csináltam, pont ezért. 8-as voltam
ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!