Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik választás lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik választás lenne a számomra a legkézenfekvőbb?

Figyelt kérdés
Szóval 25 éves létemre nővel idáig semmilyen kapcsolatom sem volt. Egy ideje fogalmazódik bennem az a kérdés, hogy pár hónap múlva jó lenne a diplomámat úgy átvenni, hogy legalább szexuálisan volt közöm nőhöz. Szerintem a rossz kommunikációm miatt ( nem nyitottam soha a nők felé), a szociális analfabétaságom miatt ( biztosan észre sem vettem volna, ha érdeklődést mutat felém egy nő ), vagy a külső megjelenésem és a zárkózott életvitelem miatt sem volt idáig senkim sem. Mivel ismerkedni nem tudok a nőkkel és meg vagyok győződve róla, hogy úgysem kellenék nekik így szerintetek meg kellene próbálnom kilépni a komfortzónámból és ismerkedni a nőkkel vagy bele sem kezdeni mert teljesen esélytelen már ennyi idősen és bölcsebb döntés lenne inkább a prostituáltak felé venni az irányt?

ápr. 8. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyesmi voltam, bár én mindigis tetszettem a lányoknak,de a kommuniációm nekem is gyenge, szociálisan én is analfabéta vagyok (azóta már tudom, hogy autista vagyok, és ezért) szóval én 19 évesen döntöttem úgy, hogy egy prostituált segítségét kérem, nem mondom, hogy megbántam, de kifejezetten pozitív élmény sem volt. Először is amikor megláttam, kiderült, hogy kamu képpel hirdette magát, és nem volt kifejezetten az esetem, de belementem így is, elmondtam neki, hogy szűz vagyok, nagyon kedves volt, de nagyon azvarban voltam, nem nagyon tudtam elmenni, aztán felajánlotta, hogy mivel szűz vagyok (a viselkedésem ez vszleg biozonyította is) megpróbálhatjuk gumi nélkül, így is lett, végül beleélveztem ahogy lovagolt.

Ez a része egyébként jó élmény, valahogy az mindig jó, amikor beleélvezhetsz valakibe, olyan jó érzés, egyfajta bizalom va nem is tudom.


Amit tudok mondani, hogy ettől nem hiszem hg bátrabb leszel, vagy könnyebb lesz ismerkedni, talán még rá is szoksz a prostikra (én szerencsére kicsit sem vagyok addiktív jellem, szóval ez nem történt meg)

De ha szeretnéd megtapasztalni a szexet, akkor igazából nincs baj vele, csak ha rosszat fogsz ki akkor könnyen lehet rossz élmény is, mindenképpen olyanhoz menj, akiről sok jó vélemény van, akár telefonban el is mondhatod, hogy szűz vagy még, és a reakciójából kb leszűrheto hogy fog viszonyulni hozzád

ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj de ne prostikkal, az nem visz előre. Legyen önbizalmad, fogsz találni nőt magadnak.
ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy próbáld ki pasival, végülis az is szex
ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha nagyon nagy benned a vágy, vagyis annyira hogy ez befolyásolja a mindennapi életed akkor menj el egy fizetős lányhoz. Másképp nem ajánlom, mindenki talál magának valakit fel a fejjel.
ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nagyon nagy vágy nincsen bennem. Lehet azért is mert nem hiszem, hogy valaha is kellenék egy nőnek.
ápr. 8. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kommunikációddal nem lehet gondod, hiszen egy ilyen szöveget rossz kommunikációval nem igazán lehetne megfogalmazni. Inkább a szocializációval és az önbizalommal lesz itt a gond. Írás alapján szerintem egy teljesen értelmes srác lehetsz. Kicsit az önbizalmadon kellene dolgozni és szerintem nem lenne probléma :) A prostikat ha nem érzel rá akkora késztetést akkor szerintem hanyagold. Ha egy kicsit dolgozol az önbizalmadon akkor biztosan találsz olyan lányt aki nem csak hogy nem utasít el, hanem nagyon is szívesen lesz veled. Pár évvel ezelőtt én is így vélekedtem magamról, igaz én nő vagyok. De én is épp így hittem, hogy úgysem kellek senkinek és észre sem vettem hogy közben van aki figyel rám és érdeklődik irántam. Aztán megelégeltem a dolgot és elhatároztam hogy vagyok én is épp olyan értékes mint bárki más, dolgoztam kicsit az önbizalmamon. Pár önfejlesztő könyv és videó sokat segített. Aztán észre is vettem hogy az a srác akit addig azt hittem csak szórakozik velem, valóban érdeklődik irántam. Néhány héttel később össze is jöttünk, ő volt az első kapcsolatom és 5 évig együtt is voltunk sőt mitöbb, 2 évig a menyasszonya is voltam. A végére ugyan megromlott a kapcsolat és szakítás lett a vége, mindkettőnknek új kapcsolata van már de azóta is beszélő viszonyban vagyunk és jól ki jövünk egymással. Nem akartam senkit untatni ezzel csak gondoltam elmesélem a tapasztalatom, hátha ad egy kis “löketet” hogy egy kis önbizalom csodákra képes és nagyon sokat tud változtatni az ember életén. Szerintem semmi baj nincs veled, csak egy kis pozitív megerősítés kellene saját magadtól is. Ugyan nem könnyű út de mindenképpen megéri! Én szívből kívánok sok sikert hozzá hogy megtaláld azt a különleges lányt aki úgy szexuálisan mint lelkileg és érzelmileg mindezeket megerősíti benned! Mert létezik, csak még nem találtad meg, vagy már meg is találtad csak még nem hiszed hogy érdekelnéd! :)
ápr. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján nincs Veled semmi gond, legfeljebb az önbizalmad kellene fejleszteni.

Az en lányom is hasonló cipőben jár, 6 éves Ő is is asperges, nem volt még fiúja, ami engem bánt, mert szeretném ha megtapasztalná a szerelmet, a szeretkezést. Szerintem is inkább a rendes randioldalakkal próbálkozz, tudom hogy ott is sok a fura ember, de pl.a lanyom osztálytársai ott találtak rendes párt. Szerintem a prostizás valahol egy pasinak is önbecsülés romboló, még ha nem is vallják be, de ha valaki csak azért fekszik le Veled, mert fizetsz, pláne elsőre, nem fogod magad értékesnek érezni, pedig az vagy.

ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, #7es vagyok, elírtam, a lányom 26 éves😊!
ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!