Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy egy 31 éves nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy 31 éves nő nem emlékszik pontosan az összes partnerére?

Figyelt kérdés
A barátnőm elmondása szerint 12-15 férfival volt, amit nem bírok megérteni. Mi az, hogy +/- 3?? Ez nekem amúgyis egy elég nagy szám, de akkor sem tudom megérteni, hogy felejthet el valaki bárkit is, akivel lefeküdt. Én csak 4 lánnyal voltam életem során, de ha 20+ lenne akkor is pontosan tudnám, hogy kik voltak.

ápr. 9. 08:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
41%
Itt az kérdés, hogy neked-e normális-e? Nekem nem lenne az.
ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
84%
Nyugodtan szorzod meg 3-mal, a nők mindig kevesebet mondanak. A barátnőd szereti a faszt. Ennyi.
ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
45%

Először is nem ±3, hanem 13,5±1,5

Másodszor: nem normális. Vagy be volt készülve, vagy swingerben is volt azt se tudja hányan... Esetleg nem tudja mit kell beleszámolni


De igazából nem egy teljesen őszinte valaki, ez gyanítható

ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
31%
Nincs ezzel baj, ha nem tervezel vele komolyan.
ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 kisördög1 ***** válasza:
82%

Én se tudnám megmondani ha valaki rákérdezne, nem szoktam számolgatni mennyi is volt, így hirtelen nem tudnám rávágni a pontos számot.

Persze akinek 1-2-3 volt az nyílván tudja azonnal...

ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
92%

Nászéjszakán kérdezi a nejét a férje:

- Mondd drágám, hány férfival voltál előttem?

A nő hallgat, csak hallgat, a férfi negyed óra múlva nem bírja:

- Most haragszol?

- Dehogy, csak számolok!

ápr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
79%

Én értem, hogyha nem jelentett semmit egy idő után már nem fogsz annyira emlékezni, de én szeretem számokat úgyhogy biztos emlékeznék rá.


Ez kb olyan, mint neked a csók. 10 év múlva te sem tudnád hány lánnyal csókolóztál.


DE ha ennyire zavar akkor hagyd békén inkább őt.

ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
#7 én történetesen a csókokra is emlékszem. Mondjuk az sem volt sokkal több négynél...
ápr. 9. 08:50
 9/42 anonim ***** válasza:
92%
Nekem még férfinál is fura aki nem tud pontos számot mondani, nemhogy nőnél..😊 én is tudom mennyivel voltam. Van olyan aki csak betette, hosszú sztori, azt egy félnek számolom. Így 6,5 volt. 😂
ápr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, anyukám 53 éves és ő sem emlékszik már az összes partnerére.
ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!