Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti öszejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti öszejönnétek olyan pasival, aki csak az erotikus vágyaitokat elégíti ki? Lehet az valami extrém is.

Figyelt kérdés
Ha éppen nem kerestek komoly kapcsolatot, de szexuális igényetek azért van, elfogadnátok, hogy egy férfi rendszeresen eljár, vagy jön amikor hívjátok, és pld csak kinyal aztán mehet? Vagy valami olyasmit csinál, amit csak vele szeretnétek megbeszélni?

ápr. 9. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem. 26/N.
ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem vágyom ilyenre.
ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
88%
Én elfogadnám. Nem a közép korban vagyunk már, nekem még egy ilyen jobban is jönne, mint egy rendes kapcsolat.
ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Igen.
ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen kapcsolatom, akkor eppen csak erre volt szuksegem es par honapig mukodott is. De ez oda-vissza ment. En is mentem ha kellett, o is jott es megbeszeltuk mikor ki mire vagyik, csak par honap utan a srac tobbet akart.
ápr. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elkötelezettségtől, következmenyektől félek. Igen egy ilyen kapcsolatot elfogadnék!
ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyenben vagyok. A komoly kapcsolat nehezen jön össze, és komolyban nem is biztos, hogy minden vágyamat meg akarnám élni.
ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!