Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Benyúltam spermás ujjal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benyúltam spermás ujjal a vaginámba. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Párom levette az óvszert én meg hozzáértem az ujjammal, majd a heves csókolózás közepette bedugtam az ujjamat a vaginámba kb. 1 centire.

Csak később jutott eszembe, hogy mi történt és most aggódom. Kell szedek be esemény utáni tablettát vagy szinte esélytelen hogy terhes leszek így?

Termékenységi időszak végén vagyok ha számít valamit.



ápr. 10. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Az óvszerben spermicid van ami életképtelenné teszi a spermiumokat, másodsorban, a spermiumok szabad levegőn is életképtelenek lesznek, úgy hogy nyugi!
ápr. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Nem kell aggódni.

Mi lesz a gyerek neve?

ápr. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia ! én a biztonság kedvéért elmennék egy orvoshoz.

Veszteni valód nincs , max azt mondja hogy nem vagy terhes vagy nem kell aggódni, de ne itt várj normális választ :)

ápr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Elég kicsi az esélye.
ápr. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit az esélye,de bármi lehet.
ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell aggódni.
ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!