Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ujjal érdemes kielégíte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ujjal érdemes kielégíteni a nőt, ha ő az ujjazást szereti?

Figyelt kérdés
Természetesen farokkal is szereti, de az ujjazást még jobban. Ki mennyivel szokta?

ápr. 10. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nálam ami belefér amit még élvez. 2-3 vagy 4 is, hogyha annyira felizgul és kitágul. Tegnap egy ilyen volt és spriccelt. De volt akit öklöztem. Volt akinél kettő ujjal élvezte a legjobban.


Szóval ez abszolút a nőtől függ szerintem.

ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Eggyel kezdeni aztán kettő elég szokott lenni.Az kb.szélességében akkora ,mint egy hímvessző.
ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
77%

Max 5, de az màr sokszor túlzàs.


Felette ne.

ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem az a fontos, hogy te vagy más innen mennyivel gondolja hanem, hogy a csajnak mi esik jól. Van akinek a durvább amikor feszíti őt és akkor nyilván többel, de van aki gyengédebben szereti azt pedig kevesebbel. De, hogy mennyi az annyi az a nőtől függ, az ő érzéseitől az aktus közben.
ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Én nőként 2-vel élvezem a legjobban.
ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan négy, se több, se kevesebb. Nyilván nem partnerfüggő, hiszen minden nő pontosan ugyanazt szereti, anatómiai szempontból is egymás pontos másolatai. Még jó, hogy időben kapcsoltál, és inkább itt kérdeztél meg idegen embereket, mint hogy az adott partnereddel kommunikálj.
ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Ki kell probálni és meg kell beszélni vele.
ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

4es vagyok újra.

Na látom megint csak bebizonyosodott kik járnak az oldalra... Csupa szakértő.. Aki még nőt nem látott.

Mindenkinek van egy saját technikája és ez szerinte minden nőnél pont így lesz jó.. Oké..

Atyaég.. 😁😁😁

ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
3bent, egy kint (fix partner), gyűrűs a popsiba, középső és mutató a punciba, a hüvelyk meg a csiklóra.
ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!