Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kapcsolatokban a szex elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatokban a szex elég gyakori elutasítása, mennyire romboló hatású?

Figyelt kérdés
Melyik a jellemzőbb a női, vagy a férfi részéről történő elutasítás? Ennek legtöbbször milyen oka, okai lehetnek?

ápr. 11. 08:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

Engem például szülés után utasított el a férjem.

Tény megváltozott minden is. Bent volt szülésnél is, látta, hogy mekkora baba jön ki ott, ahova ő a férfiasságát teszi. Sokszor elutasított ez miatt.

Talált utána magának (kb 1 évvel szülés után), egy olyán nőt aki még nem szült és szűk volt az alfele.

ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
#1 nehezen tudom elhinni, hogy ilyen patkány emberek léteznek. Csak egyre jobban megerősít abban, hogy rossz döntés lenne szülni.
ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
7%
Engem senki sem utasít el (nem mer). Így aztán kétszer szopatok, egyszer kúrok egy nap.
ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
De hogy a kérdésre is válaszoljak, okai lehetnek a másik külsejének a megváltozása, itt nem is kell drasztikus változásokra gondolni, lehet a szerelem elmúlása, az izgalom megszűnése, hormonális változások meg még ki tudja, mik.
ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%

Én most eléggé meg vagyok sértődve a csajomra, már háromszor azt vágta rá hogy nincs kedve. Ettől úgy érzem már nem talál vonzónak és nem elégítem ki. Persze ha ezt felhozom neki akkor még ő sértődik meg.

Heti egyszer nem halna bele, nem? Úgyis csak tíz perc az egész.

ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
1-es sajnálom, hogy ez történt veled. Én sem kezdeményeztem a csajomnál szülés után legalább 3 hónapig, de csak mert tudom, hogy gyógyulnia kell a testnek, és hagytam hogy ő tegye meg az első lépést. Utána minden visszaállt normálba
ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon az. Én mondtam már a páromnak, hogy többet nem kezdeményezek nála, elég volt.

Majd szóljon, ha alkalmas, csak akkor már lehet, hogy én nem fogom annyira akarni.

Egyelőre megértő vagyok, mert problémája van. Ő a férfi.

ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Detto mint a 7es...

Eléggé romboló hatású

ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
9%
A nők nagyon lepukkanak 35-40 éves korukra, a franc se akar dugni velük. Inkább a fiatal pipikek hajtom, az az igazi... 😎 Nem a lógó mellű zsírdisznók.
ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sohasem utasítanék el szexualitást, mert pontosan tudom, hogy nekem milyen szörnyű érzés, amikor el vagyok utasítva és nem vagyok szeretve, amikor nem vagyok értékes, amikor nincs velem törődve :(
ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!