Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteges ha sokat fantáziálok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ha sokat fantáziálok egy családtagról?

Figyelt kérdés
Feleségem unokahúgáról van szó. 16 éves a lány és nagyon jóban vannak a feleségemmel. Szinte anya-lánya kapcsolat, sokat jár át hozzánk. kb 3 hónappal korábban kiderül hogy komoly barátja van és tanácsot kért a feleségemtől. Fogamzásgátlás kérdése, gumi vagy tabletta. Párom elmesélte hogy rábeszélte a tablettára. Azóta teljesen rákattantam a témára, elképzelem számtalanszor hogy vele vagyok vagy nézem őket a fiújával. Mással is történt hasonló? Hogy lépjek túl rajta? Hetente 2x minimum átjön...
ápr. 11. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Én is szoktam fantáziálni nincs ezzel semmi baj
ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Milyen alkata van a feleségedhez képest?
ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem vérrokonod a kiscsaj, így abszolút nem beteges amit leírtál szerintem.

A helyedben valószínűleg én is ugyanezt érezném mint te.

De sajnos reménytelennek tartom.

Fantáziának jó...

ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

A fantáziának pont az a lényege, h olyat képzelsz el és játszol el gondolatban, ami nem megvalósítható, v baj lenne belőle.

nekem is van ilyen nem vér szerinti fiatal rokonom, akivel szoktam fantáziálni, miután egyszer véletlen megláttam pucéran.

ápr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Én #3-hoz tudok csatlakozni, nem értem miért pontoztátok le.

Nem vérrokonod, 16 évesen ha le is feküdnél vele, még az is legális, meg egy 16 éves lány már nem kislány, nőies, izgató, vonzó. HA jó csaj és tetszik, akkor meg normális, hogy gerjedsz rá.

Ha jól esik, egy egy zuhany alatti fantáziának megtartod, eseteg szex közben tuningnak jó az ilyen fantázia és akkor nincs gond.

Ha ár rá akarsz menni az komolyabb. Azzal csúnyán szét lehet barmolni egy családot. Ha azon kapod magad, hogy próbálkozol néla és tervezel, ogy hogyan vidd ágyba, akkor viszont igyekezz távoltartani magad tőle és lehiggadni, mert annak sosincs jó vége.

ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem beteges, mert jogszabályt nem sért, csak erkölcstelen, mert az átlagemberek társadalmi normái szerint ez helytelen.


Hogyan lépj túl rajta? Vegyél neki valami szexi cuccot, ha elfogadja mondhatod neki viccesen, hogy egy képet küldhetne amin viseli. Aztán így tovább…

Ha meg kioszt, akkor is zárhatod azzal, hogy próbálkoztál nála. Utána a csaj sem fogja illegetni magát előtted.

ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem beteges. Testileg már érett fiatal nő, s mint ilyen, hetero férfi számára szexuálisan vonzó, ez mindig is így volt, mindig is így lesz, amíg világ a világ. Kezeld úgy, mint bárki más rendszeres vonzó nőt az életedben, mint például a csinos kolléganőt: örülsz, hogy egy kicsit szebbé teszi a napodat, ha úgy van fantáziálsz róla egy sort, és ennyi. Nézd a dolog jó oldalát: heti minimum kétszer beállít hozzátok egy jó csaj. Sok férfitársadhoz maximum az anyóspajtás állít be heti rendszerességgel.

Egyébként valószínűleg magától alább fog hagyni a dolog. Ha gyakran átjár, idővel hozzá fogsz szokni a jelenlétéhez. Ha gyakran tanácsot kér tőletek, egyre inkább szülő/mentor jellegűnek fogja érzékelni a viszonyt a tudatalattid is, lecsökkentve ezzel az izgalmat.

ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és még valami: feleségednek, hacsak nincs kivételes mentális bátorsága és rugalmassága, akkor ne beszélj a dologról. Már ha nem akarsz rengeteg félreértést és bonyodalmat.
ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Apám barátja egyszer összejött egy nála 20 évvel fiatalabb csajjal, össze is költöztek és a gyereket tervezték. Aztán egyszer rajta kapta a csajt, hogy a fószer, hogy a fiával kefél, aki egyidős volt a csajjal.

.

ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Hasonló helyzetben vagyok,szintén nem vérrokonnal. A férjem húgának nemrég lett egy új párja és mióta bemutatta a férfit azóta nem tudom kiverni a fejemből. Iszonyatosan vonzó, jóképű, magas, sportos, sármos..nincs olyan nő akinek ne jönne be, a múltkor láttam, hogy még az anyós is oda-odanézegetett mikor nem figyelt éppen a férfi. Szex közben is folyton rágondolok, őt kéozelem a férjem helyébe. Igazi kínzások a találkozások.
ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!