Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger klubban mennyi esély...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubban mennyi esély van, valami nemi bajt összeszedni?

Figyelt kérdés
Mire kell nagyon figyelni az esetleges gumihasználaton kívül?

ápr. 12. 07:39
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
37%
Szerintem nagy mert akár orális szexel is el kaphatsz bármit
ápr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kisördög1 ***** válasza:
100%
50%, vagy igen vagy nem. Pont annyi mintha máshol szexelnél
ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki swingerezik es sokat jar az rendszeresen megy szuresre. Persze aki evi 1x az nem.

En 3 havonta megyek az elmult 8 evben minden tesz negativ lett.


Szoval szerintem kisebb mintha hetene osszeszednel valami kiscsajt a dizsiben ...

ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3. Ne hogy azt hidd hogy akkor nem fertőződhetsz és nem fertőzöl.

Ha elkapsz valamit , 3 hónapig bárkit megfertőzhetsz.

ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra hogy a gumi használat nem esetleges, hanem kötelező..
ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha használsz gumit, nincs csók és orál plusz ujjazás sem és minden aktus után alaposan lezuhanyzol akkor kb annyi mint egy fürdőben.

A legtöbb helyen igyekeznek odafigyelni a tisztaságra, mert ha elterjed hogy mocskos a hely akkor sokkal kevesebb vendég fog menni.

ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt akartam én is írni. Gumiban és csók nélkül annyi az esélyed elkapni valamit, mintha kimennél a strandra.
ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Kb. 8-10 éve járok, megszámolni nem tudom hány partnerem volt, hány többesbe ugrottam be swingerbe, de soha nem kaptam még el semmit (1-2 évente elmegyek szűrésre, mindig minden negatív volt). A titok nyitja az óvszer használata! Ez egyébként is szinte kötelező, kérés nélkül vedd fel! (ha valaki gumi nélkül akarja akkor majd szól, de pont hogy velük nem lennék gumi nélkül - mert akkor mindenki mással is úgy csinálja)

Igen, terjedhetnek egyes STD-k orális úton is, a hangsúly a ...het-en van. Nagyságrendekkel kisebb a kockázata orális úton elkapni bármit is! Ha mégis nagyon parázol rá, akkor ugord át az orál részt és csak dugás gumival.

ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!