Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknél tényleg van egy kor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél tényleg van egy kor 35 körül, amikor megjön a szexuális étvágyuk?

Figyelt kérdés
Valamiben muszáj reménykednem, hogy a barátnőm jobban kívánja majd a szexet. :D
ápr. 12. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én ugyanúgy kívántam 25 évesen mint most 35 évesen. Sőt szülés előtt is után sem csökkent a szexuális intenzitásom.
ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy elemű halmazon tesztelve nem tudom egyértelműen megerősíteni. Halvány talán a válaszom. A feleségem mintha kicsit gyakrabban kívánná, de nem lett sokkal nyitottabb. Viszont mindezt nagyban befolysolja a stressz, fáradtság, munkahely, gyerekek, fogamzásgátló. Szóval ha ideális helyzetet tudnánk teremteni lehet, hogy jobb lenne. Szerintem reménykedni lehet, de ne légy túl csalódott akkor se, ha nem változik semmi.
ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
A f*szt! Aki nem volt olyan beállítottságú és mindig is fap*ina volt, az is marad később is!
ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lilluci27 ***** válasza:
53%
kíváncsian várom, hogy mi lesz veke akkor:P
ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Illetve ha csak barátnő, akkor nem muszáj vele összekötnöd az életedet, keress helyette olyat, akinél megvan ami kell és nem csak reménykedsz!
ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az étvágyuk nő, hanem érnek. 35fölött nyitottabbak, talán momdhatjuk úgy perverzebbek. Pl egy 36os nőt, könnyebben rá lehet venni egy swingerre, vagy valami nyitottabb játékra mint egy 19évest. Persze ez nem törvényszerű de én ezt figyeltem meg.
ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez inkább egyén függő.
ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van bizony.
ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
40 felett is van ilyen időszak. Tapasztalat.
ápr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor én azt a 40 felettit várom, most 38 az asszony!
ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!