Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Középkorú férfiaktól kérdezem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfiaktól kérdezem, akiknek a munka, és a focimeccs a legfontosabb az életében: Mivel lehet titeket szexuálisan lázba hozni, hogy az legyen az első, amire gondoltok?

Figyelt kérdés
52 éves a barátom, 5 hónapja vagyunk együtt. Én 34 vagyok, szeretnék többet szexelni vele. Szeretjük egymást, minden szuper, a szexen kívül. Minőségi, de ritka.
ápr. 12. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hm... Számomra az ilyen férfi mindig is unalmas volt. De szerencsére azóta már megtaláltam a párom és már nem vagyok elhanyagolva szexuálisan(sem).
ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mantis religiosa ***** válasza:
78%

Az öreg székely kimegy etetni a tyúkokat, aztán ahogy szórja a kukoricát, látja, hogy a kakas nyilvánvaló célzattal fut egy tyúk után.

Gondol egyet az öreg, odadob egy marék kukoricát a kakas elé, az megáll, töpreng egy kicsit, majd elkezd csipegetni.

Ekkor az öreg leveszi a kalapját, felnéz az égre, és megszólal:

- Édes Istenem! Add, hogy sohase legyek ennyire éhes!

ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Örülj neki hogy ennyi idősen még néha feláll neki. Sőt örülj neki hogy ennyi idősen egyáltalán még él a papa.
ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Itt a korkülönbség is egy probléma szerintem. Egy 52 éves férfinak már teljesen mások az igényei mint neked sajnos. 34 évesen neked a libidód az egekben van még, egy 50 éves férfinak már nem biztos.

Próbálj valami szexi ruhát felvenni. Csini tanga combfix ilyenek.

A feleségem ezekkel nagyon be tud indítani, (mondjuk ö egy pizsamában is képes rá) pedig 15 éve együtt vagyunk és 5 éve házasok. Ha 4 hónap után ilyen a kapcsolat, milyen lesz később.


35/F

ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, én azt az embert is utálom aki a focit szereti..

Melóból áll az életem, de igazából abból BÁRMIVEL ki lehet mozdítani simán ha izgalmas. :)

ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Az én párom laasan 55 éves (én 25).

Szerintem nem lehet őket befolyásolni. Az enyém konkrétan kijelentette, hogy a szex nem szerepel nála a legfontosabb dolgok között (10 éve még ott volt,de akkor minden nőt is meg akart dugni). Szerintem megszokjuk vagy megszökünk. De a szexi cuccokkal bepróbálkozhatsz,az én bikám pl.szereti a csipkét.

ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én folyamatosan kanos vagyok ennyi idősen, igaz, hogy nem ugyanarra a nőre, hanem mindig másra :)
ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Számomra a szex a legfontosabb. Hogy egy meccs miatt kihagynám? Elképzelhetetlen.
ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7#

Hány éves vagy?

ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy az emberek libidója nem egyforma - a pasidé nem lesz jobb, neki csak ennyi, a tiéd meg annyi. Vagy megszoksz, vagy belátod, hogy az ágyban nem passzoltok össze.

Ha a szex nem kiegyensúlyozott (mennyiségre ÉS minőségre) akkor kár erőltetni a kapcsolatotokat, mert nem "majdnem minden" passzol, hanem az egyik legfontosabb nem! Ha már most feszülsz ez miatt akkor egyre rosszabb lesz számodra.

Szóval: nem fogod tudni növelni a libidóját, neki ennyi és pont.

ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!