Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik nem szereti jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nem szereti jobban szájjal kényesztetni a másikat?

Figyelt kérdés
Szerintem a férfiak. Szinte minden férfi szeret nyalni. Viszont a nők nagy része nem szeret szopni.

ápr. 12. 18:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva van, én sosem voltam annyira oda a nyalásért, és a barátnőm is olyan, hogy ő sem kedveli annyira, sőt kért, ne is erőltessük, csak néha. Hozzáteszem, szinte mindig kielégítem szex közben. Cserében ő imád szopni, és szokott is mindig. Szóval szerencsés vagyok ilyen szempontból.

Amúgy hozzátenném, hogy igen, tényleg vannak csajok, akik nem akarnak szopni, de azért nem olyan rossz az arány, ha az exeimet veszem alapul. Inkább az a gond, hogy a nők elég nagy része nem tud, de azt hiszi hogy nagyon jól csinálja, de ez egy másik téma.

ápr. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!