Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi számít alpárinak, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít alpárinak, és bunkóságnak is a szexben?

Figyelt kérdés
Lehet az akármelyik fajtája, mi az a pont amikor azt gondolod hogy ez már nem fér bele? Pl ha valaki az obszcén beszédet szereti és a partner is, de mi az a határ amit nem illik már átlépni? Vagy ezeken kívül mi találsz még annak?

ápr. 13. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Például a másik nemi szervének becsmérlése.Vagy megjegyzést tenni arra,hogy az ex barátom,barátnőm jobb volt.
ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Es azis ha megtiltom hogy a hajamat fogja s kozbe tolja a fejem a farkaba de megis megteszi
ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha felveszi a telefont amikor bennem van...
ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
2: Pedig ez a normális.
ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Például arcra ,fejre lőni a spermát,ha nem akarja a lány.Az is az ha direkt kihúzza amikor már nagyon jó,és kint szórakozik vele. :)
ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

5#

Szerintem nem azért huzza ki mert rosszat akar csak nem akar idő elött elsűlni.

ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Számomra a degradáló beszéd ilyen, amit soha semmilyen körülmények közt nem bírok. Legyen az a testem vagy a kinézetem becsmérlése, vagy az ha éppen folyamatosan úgy beszél velem mintha prosti lennék.
ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

"Szerintem nem azért huzza ki mert rosszat akar csak nem akar idő elött elsűlni."

Pontosan.

Férfiként néhány gondolat, ami úgy gondolom, hogy íratlan szabály, és nem szabad átlépni:

-punciba élvezni gumi nélkül anélkül, hogy a nő beleegyezik (még akkor is, ha szed tablettát)

-ha azt mondja, hogy állj, vagy lassabban, de ugyanúgy folytatom tovább, az már sok

-a nemet tiszteletben kell tartsa mindkét fél mindig, minden helyzetben

-olyan helyre élvezni erőszakkal, ahová a nő nem akarja (pl arc, haj, száj, vagy a már fennebb is említett punci)

-írták fennebb az obszcén, csúnya beszédet, szerintem ez mindenkinél más és más határt jelent. Engem is izgat nagyon, de nagyon finoman puhatolóztam ki a barátnőmnél, meddig mehetek el, és túlzásba nem szabad vinni

-tilos, főleg szex közben, egymás gyalázása, sértegetése: pl kicsi a melled, kövér vagy, nem jó a puncid, szarul csinálod, vagy a nő a férfinek ha azt mondja, hogy kicsi a farka, impotens vagy, már megint béna vagy,stb, stb, ezek olyan durva mondatok, hogy ennyivel évekig tartó traumát és lelki sérülést lehet okozni

ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
6. " nem akar idő elött elsűlni." Mi az, hogy idö elött? Miböl határozza meg az idö elöttiséget? Ha gyorstüzelö akkor nem tud mit tenni dugáa közben ha már az elsülés határára került. Szoval ez az "idö elött" lehet a partner véleménye, de rajta kivül másnak senkinek.
ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

"Mi az, hogy idö elött? Miböl határozza meg az idö elöttiséget?"

majd ha lesz kivel szexelned, megtudod.

ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!