Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kit választanátok kettőjük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok kettőjük közül, Salma Hayek vagy Jessica Alba?

Figyelt kérdés

Onnan jött a kérdés, hogy véletlen rátaláltam a ''Szerelem angolosan" című filmre (nem láttam még), olvasgattam véleményeket.


Páran (férfiak lehettek) nagyon dicsérték Salma Hayek színésznőt, amellett hogy milyen szép és fiatalos ennyi idősen, milyen mély érzésű, árad belőle a nőiesség.


Ezzel szemben a Jessica Alba színésznőt lehúzták, hogy ugyan szép, csinos, de bárgyú az arca, úgy jellemezték, hogy ''üres, műanyag baba'', ''biodíszlet'', csak mutogatni jó, de tudja magáról, nem zavarja, nem akar ennél több lenni.


Írták, főleg a közös jeleneteikben tűnt fel a kontraszt, hiába idősebb Salma Jessica-nál, még ennyi idősen is nemhogy külsőleg kenterbe veri előbbi utóbbit, hanem tehetségben is.


Áradoztak Salma-nál, hogy azok a szemek, és az a nézés.


Azért kérdezem, melyiküket választanátok, mert egyrészt kíváncsi vagyok, másrészt csodálkozom (főleg pasik részéről) hogy ezt egyáltalán észrevették, a különbséget a két nő közül, hogy ez feltűnt nekik.


Mikor olvastam kik szerepelnek a filmben, arra gondoltam a pasik biztos Jessica-ra szavaznának, mert fiatalabb, magasabb, vékonyabb, modellalkat (jobban megfelel ideálnak), Salma alacsonyabb, klasszikusabb, nagy mellű és fenekű.


Ezen kívül észrevettem (tisztelet kivételnek), sok pasinak elég, ha egy nő jól néz ki, akárcsak csinos, vagy az átlagnál kicsit jobb, vagy átlagos, nem is kell egyéniségnek sem lennie, az már jó nő, nem kell gyönyörűségnek lennie.


Üres is lehet, olyan mutogatni való.


Mert oké, nem minden a külső, azt is megérteném, ha legalább az illető átlagos vagy átlagnál kicsit jobb nőnek lenne egyénisége, kisugárzása, okos lenne, vicces, kedves, stb.


De a környezetemben is látom, olyan csajokat találnak jónak, aki nemhogy külsőre, de belsőre is átlagos.


Nemcsak Alba esetében, rajta kívül is tudnék mondani nemcsak színésznőt de pasi színészt is aki ugyan jól néz ki, de tehetségtelen, üres, mégis fel van kapva.


De itthoni hírességeket is tudnék mondani, aki nem tehetséges (akár sorozat színésznő), szintén üres, jellemtelen, ugyan helyes meg csinos, de nem is különösebben szép (átlag helyes) vannak nála szebbek (akár utcán is), mégis pasik odáig vannak (de főleg ágyba vinnék) milyen jó nő.


Egyes pasi ismerőseim is mondták, szerintük a kisugárzás olyan ''elcsépelt'', egy másik pasi ismerősöm azt mondta, sz......rik a kémiára, a kisugárzásra, csak legyen jó teste.


Itt gyk-n egy is írta valaki, szerinte szánalmas amikor egy nő a nézéseivel próbál úgymond csábító lenni, ne a nézéseivel akarjon, hanem legyen jó melle meg s.....gge.


Attól tartok sok pasinak ez a szintje, nekik a nőiesség egyenlő a jó mellel és s.....ggel, és ennyi.


Mert jó, most a két színésznő példájánál maradva, most mondhatja valaki, neki mindkettő, vagy a Salma már öreg.


Salma azért még mindig jól néz ki, mindig is szép nőnek tartottam, és fiatalon végképp egy bombázó volt.


Elég emlékezni az Alkonyattól pirkatadig című filmjére a kígyó táncolós jelenetére. Abba nem lehet belekötni.


Akkor másként kérdezem, ha nem színésznők lennének, hanem hétköznapi emberek, kit választanátok?


Fiatal Salma Hayek, vagy fiatal Jesssica Alba?


Bocs a hosszúságért, a válaszokat köszi.


Képek


Salma Hayek


[link]


[link]


[link]


Jessica Alba


[link]


[link]


[link]



Szóval?



ápr. 13. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Én Jessica Albát. 😁
ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem testre Salma, fejre Jessica tetszik jobban.
ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Salma, az a test hibátlan, olyan mint Jlo az idővel csak jobb lesz :)
ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Jessica Alba


régebben természetesen sokkal jobban nézett ki, de most sem rossz :)

ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jessica.
ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nőként válaszolok, de le kell írnom, hogy én is azt tapasztaltam, amit te a férfiakkal kapcsolatban. Nem igazán érdekli őket a belső, sem a kisugárzás, szimplán csak a külső. Ezért van az, hogy sok buta lány azonnal kap pasit, ha jól néz ki (aztán persze megy a panaszkodás a nőről...). Megnézheted, hogy a gazdag emberek mellett mindig topmodell nők vannak, és persze lehet, hogy azok a nők ontelligensek is, nem ismerem őket, de valljuk be, a kulsejukert "szeretik" leginkább őket.


A kisugárzás inkább a nőknek fontos. Úgy értem, ha egy férfi annyira nem top, de van egy kiállása, kisugárzása, akkor akár sikeresebb is lehet, mint egy jóképűbb társa.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, bár nem vagyok férfi: mindkét nő szép, de nekem egyértelműen Salma Hayek a bedutó :D

ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jessica Alba elképesztően gyönyörű nő, nyilván bármikor lennék egy ilyen nővel szívesen. De az én ízlésemnek pl Salma Hayek a nőiesség megtestesítője, én nem tagadom, nekem a nagy cicikre és a nagy formás seggre áll fel a legjobban. És Salma azért nem csak az az átlagos nagymellű nő, hanem egy elképesztően szexi, nagyon erős kisugárzású nő. Igen, az életkorról lehet vitázni, nyilván a fiatalkori Salma lenne a legjobb nekem így 28 évesen, de mivel egyiket sem kapom meg úgysem, ebbe nem is mennék bele.
ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!