Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném kipróbálni a D/P-t...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni a D/P-t de a párom nem akarja, ha megteszem csak a szex miatt két másik fiúval akkor az megcsalás?

Figyelt kérdés

21/L vagyok, imádom a szexet, használtunk már anál plug-ot vibrátort szex közben, hogy olyan legyen mintha ketten dugnának, de ez nem olyan. Arra vágyom hogy két fiú egyszerre legyen bennem, popsi+punci egyszerre legyen kitömve, érezni akarom ahogy feszít és az is izgat hogy közben a fiúk közben úgy használnak ahogy csak akarnak.

De ha ezt megteszem az megcsalás. Vagy csak a szex miatt és nincs érzelem akkor nem számít?



ápr. 13. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Akkor megcsalás ha a párod nem akarja vagyis nem közös megegyezéssel teszed meg . De igy nem tudod megélni a vágyadat ami megint rossz!
ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen, megcsalas, te meg egy ribizli vagy.
ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Igen, megcsalás és ha megteszed, később még többször fogod megtenni, mert egyszerűen ilyen vagy és kívánod. Ha meg nem teszed meg, akkor úgy éled le frusztráltan az életedet, hogy örökké hiányérzeted lesz és bánni fogod. Magyarul cseréld le a pasit egy olyanra, aki benne van az ilyesmiben, és természetesen ne várd el, hogy ő csak veled dugjon. Ha neked jár a +f@sz, akkor neki is jár a +punci (opcionálisan akár f@sz is, ha azt szeretné). Fiatal vagy még, egyelőre nem kell családot alapítanod, szóval kiélheted a vágyaidat. Rendes pasit meg majd keresel akkor, ha már gyereket is akarsz.
ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát így hervad el egy szép virág ha nem locsólják rendesen!
ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy ribizli! Te jelezted, és ennyi! De az is egy alternatíva, hogy egy domináns lány szállna be, amire már cuppanna a párod is, és ott legalább a strapon méretét is kiválaszthatod, és mindenki boldog.
ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
A lepontozo ribizli attol meg ribizli marad.
ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Na most annyi privát üzenetet fogsz kapni mimt a csuda
ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
De szeretnék a vágyaid egyik tagja lenni !
ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Én is kipróbáltam, mert vágytam rá. Viszont minden alkalommal (3x) szingli voltam. Nem akartam támadási felületet a pasim tol, hogy a másik pasi nagyobb volt, és biztos jobban elvezted.
ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd az erkölcscsősz dumákat!

Egyszer élünk! Ha nem próbálod ki, akkor egész életedben bánni fogod.

ápr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!