Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esélyem találni elfogadoló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem találni elfogadoló párt?

Figyelt kérdés

Van egy sokak számára különleges / elfogadhatatlan fétisem, mégpedig az erényöv. Van olyan nő aki ezt el tudja fogadni, sikerülhet így is párt / feleségét találni? Eddig sajnos nem volt olyan aki pozitívan fogadta volna.

Köszönöm a segítő válaszokat.



ápr. 13. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Van olyan nő aki elfogadja, ne add fel
Nem fogsz találni ilyen nőt
Megírom
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Elfogadoló?
ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha te hordod az erényövet én elfogadolnálak.
ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Te hordod vagy ő kell hordja?

Mert ha te akkor kB mindegy neki, hogy mi van rajtad szexhez úgyis leveszed...

Ha neki kell na az már nehezebb téma.

ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Mert tudja, hogy a víztoronyban nincs minden rendben. Ez pedig elég meghatározó egy kapcsolatnál, így a nők 99%-a eleve szóba sem jöhet.
ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha sok pénzed van, én elfogadom hogy erényöved van. Ha te is elfogadod, hogy a pénzed az enyém és szexelek mással.

22L

ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja találsz, olyat is amit az #5-ös írt (golddiggert), ami nehezebb egy domina. Na abból nem szaladgál ezernyi az utcán.
ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha elfogadod a vágyaidat, akkor fogsz erre part találni, egyébként nem.
ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én találtam ilyen párt - a feleségemet - aki nemcsak elfogadja hanem kifejezetten szereti az efféle játékokat.

Persze a fantáziát néha félre kell tenni mert a valóságban tök máshogy működnek a dolgok, de a lényeg h nem futott ki a világból amikor felhoztam ezt a témát (bdsm), azóta meg már jópár dolgot kipróbáltunk.

Nem mondom hogy egyszerű mert előtte több barátnőm is volt akik egyáltalán nem tudták elfogadni a bdsm-et, az erényöv szóba se jött. De sztem nem érdemes feladni mert azért akadnak ilyen nők is.

ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!