Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként,fiúként mire gondoltá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként,fiúként mire gondoltál az első szex után?

Figyelt kérdés

Na ez is megvolt,végre nem vagyok már szűz?

Jobb ez a szex,mint gondoltam?

Csalódtam ,nem is annyira nagy szám?

Egész életem ezt kell majd csinálnom? stb...


ápr. 13. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Hogy milyen csodálatos dolog a punci.
ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Miert nem hamarabb ettem ebből a finomságból! f
ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként arra, hogy húúúúúúúúúú de menő vagyok, már nem vagyok szűz, végre férfi lettem stb. Másnap persze ugyanúgy kelt fel a nap, s nem csökkent sem az adóm, sem a kenyeret nem adták nekem olcsóbban a boltban - sőt mi több a következő alkalomért, partnerért ugyanúgy meg kellett "dolgoznom" mint az elsőért (ingyen nem jön a siker soha).
ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Holnap is akarom ! F
ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra,hogy már nem vagyok szűz lány felnőttem.Amúgy nem változott semmi sem,csak tudtam azt ,hogy milyen érzés az amikor a fiú belém hatol.
ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én esetem kicsit specifikus mármint maga a sztori, mert mondott akkor nagyon fura dolgokat a srác, amiket akkor nem értettem miért mond, de aztán megbeszéltük csak arra heteket kellett várnom, na mindegy😄


Amúgy....semmire. Nagyon működött köztünk a kémia. Rá is vágytam, magára a szexre meg még régebb óta (23 voltam). Nagyon felszabadultnak éreztem magam és annyira váratlan volt, hogy ez velünk ott akkor megtörténik, hogy az agyam totál kikapcsolt. Úgyhogy gondolkodni se tudtam. Szóval semmire.

ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!