Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelnél egy ilyen nővel ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnél egy ilyen nővel ha lenne rá lehetőséged?

Figyelt kérdés

Lenne egy nő, aki évek óta egyedülálló, így garantáltan ki van éhezve. Benne jár a korában, mert már 38 éves, de arcra szép, testre vékony. Viszont egy balesetben elveszette a fél karját. Protézise van jelenleg.

Érdemes lenne befűzni vagy nem jó ötlet ?

26/F


ápr. 13. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen ha valóban ilyen kapcsolatra vágyik mert nrm szeretnék neki meg több fájdalmat okozni.
ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Remélem tudod kishaver hogy ez kbsztt ízléstelen, és gyerekes! Nem a szóban forgó hölgy az ízléstelen ha érted!
ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszélsz erről a nőről, mint ha te tennél neki szívességet.
ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Próbáld fel.
ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
A féllábú nők is nagyon hálásak tudnak lenni, ezt tanúsíthatom 😉
ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#3 Lényegében szívességet tennék neki, mivel 5 éve nem volt senkije.


#5, Nem zavaró mikor oda kerül a sor? Tudod hogy értem, nem zavaró,taszító?

ápr. 13. 21:06
 7/15 A kérdező kommentje:

Engem nem izgatnak kifejezetten a fogyatékkal élők, nem.is voktam még eggyel sem. Csak ez nő feltüzelt egy kicsit, egyrészt az,hogy 5 éve nem volt senkije és mennyire ki lehet már éhezve, másrészt meg hogy igaz, hogy már 38, de arcra, testre tök jó nő lenne amúgy ha nem lenne vele ez a dolog...De előtte meg fiatalabban tök szép csaj lehetett, biztos dugták is mint a lopott biciklit.

Most meg senki nem akarja megdugni,én meg hát megláttam benne a lehetőséget meg a kihívást.

ápr. 13. 21:43
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Több tiszteletet érdemelne, mint "befűzni"...
ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De én csak dugni akarok vele.
ápr. 13. 21:58
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Bro' úgy beszélsz mintha a nő könyörögne neked, hogy dugd már meg. Attól, hogy valaki fogyatékkal és nem volt x éve pasija még nem fog dugni bárkivel. Ha bárkivel dugna akkor hidd el hogy naponta 100 jelentkezőt találna.
ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!