Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, ti langyinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti langyinak tartanátok a pasit, ha az előjátéknál női bugyit venne fel, mertbaz felizgatná?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 00:53
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, eléggé.
ápr. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lilluci27 ***** válasza:
70%
Engem nem zavarna
ápr. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
NEm is a barátnődön lévő bugyi izgat?
ápr. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fel szoktam venni
ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Én beton uzinak gondolnám
ápr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már olyan pasival akin női bugyi volt. Nem gondoltam hogy meg fog tudni dugni, de aztán isteni jó volt vele a szex. Ja és teljesen heteró volt a pasi.

Azt mondta csak izgalmi állapotban tartja ha szexi bugyiban van.

ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartanám langyinak egy női bugyi miatt. Hiszen ez csak egy ruhadarab, és ha őt ez izgatja, inkább támogatnám benne, mert bejön ha egy pasi fel meri vállalni a vágyait, akár ezt is. Az a lényeg hogy a viselkedése férfias legyen, ne langyis, és akkor örülni fogunk egymásnak. :) Aki van olyan tökös hogy fel mer venni egy női bugyit szexhez is akár, az a pasi valószínűleg kicsit sem lesz langyi. :)


Mellékesen a férfi tanga nagy kedvencem a pasikon, pont az említett dolgok miatt. Szexi és vagány, nekem nagyon bejön. De mivel még mindig sajnos ritkának számít, így pont a tökösebb pasikra jellemző a férfi tanga is. Sajnos kevés pasi meri bevállalni, bár nem tudom miért félnek tőle. Bár a fiatalabb korosztály lehet hogy már nyitottabb erre mint a korombeliek.


39N

ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Volt már ilyen pasim, aki női bugyit hordott. Nem zavart, nem tiltottam neki. Sőt vettem is neki bugyit. nagyon örült neki! Ja, és nagyon jó volt vele a szex!
ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek nöi bugyit felvenni. barátnőmet nem zavarja.
ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem téma ez, én is bugyit hordok mert sokkal kényelmesebb.

A barátnőm szerint jól áll ami még jobban kiemelő a csomagot.

Szereti vagy csak nekem kedvez mindegy.

Amelyik csaj olyan sekélyes, hogy egy darab textil miatt elítéljük, hidd el semmi keresnivalója nincs az életedben.

ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!